2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اول از همه باید ببینی دکترت براساس وضعیتت چی میگه و مسلما باید به حرفش اعتماد کنی
من اخرین بار هفته 24 سوار هواپیما شدم البته پروازم طولانی بود دکترم گفته بود تا قبل از هفته 25 براساس وضعیت من ایرادی نداره و توصیه هایی هم بهم کرد اینکه موقع بلندشدن و نشستن توی هواپیما خودمو محکم بگیرم و باسنم را از روی صندلی بلند کنم و زیرم هم بالش بذارم
چون پرواز طولانی بود گفت بهتره کمی از جام بلند بشم و پاهام هم کمی بالاتر از سطح زمین باشه تا ورم نکنه
مایعات بنوشم و اینکه چون فشارمن پایین بود شیرینی و نمک همراهم باشه که اگه فشارم افتاد بخورم
البته مشکلی هم خداروشکر پیش نیومد
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
slm maman leyly joonam khubiiiii mersi ke umadi golam
are zud gozasht nini pesare
shokre khoda moshkeli nadaram
to vo ninie nazet chetorin? delam barat tang shode bud miboosamet

neda joone aziz mamnoon az rahnamayie kamelet vaghean mamnoonam boooos golam
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!