2733
2734
عنوان

انتخاب بهترین واحد آپارتمان

275 بازدید | 10 پست

سلام دوستان ما یه خونه از طریق تعاونی مسکن محل کار شوهرم خریداری کردیم و موقع انتخاب واحد آپارتمانه. اما واقعا تو انتخاب موندیم.من شرایط هر واحد رو مینویسم بگید به نظرتون کدوم واحد خوبه.یعنی میخواهیم بفروشیم خوب بخرند.

واحد جنوبی سالن و اتاق ها نور جنوب میگیرن.سالن و یک اتاق هم تراس دارد.آشپزخانه کوچک و سالن مستطیل نیست و قناسه.

واحد غربی بزرگترین واحد سالن و اتاق ها نور غرب می گیرند.یک ساختمان روبروی واحد هست که باعث میشه شیشه مشجر برای جلوگیری از دید نصب شود.آشپزخانه بزرگ و سالن بسیار بزرگ.

واحد شمالی سالن نور شمال و اتاق ها از نورگیر نور می گیرند.آشپزخانه بزرگ و سالن مستطیل.

عشق من همسرم😍😍😍😍😍**** عمر من پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شمالی

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

من نور غروبو بیشتر دوس دارم تا شمال و جنوب .

الان جنوبی هستیم 12 ظهر به بعد ک آفتاب رد میشه دیگه نور نیست 

اما خونه قبلی از ظهر تا غروب نور داشتیم خوب بود خونه روشن بود من بیشتر دوست داشتم

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥