2726
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064917 بازدید | 25928 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای روزمادر برای مامانامون که پارچه خریده بودیم... البته خونه شوشوس...باید مرخصی بگیرم تا امروز برم بردارم بیارم خونه بدیم مامان....دیروز هم به مامان شوشو زنگیدم تبریک گفتم....
البته برادرای همسرم هم به من اس دادن و تبریک گفتن...

برای خودم هم قبلا که باهم رفته بودیم بیرون یه لباس مجلسی رو خوشم اومده بود اونروز رفتیم سایز زدم ... اون رو برام خرید
من که خیلی دوسش دارم....
نازنین جون امروزم رفته سرکار...
تو که نمیدونی بهش که تزریق کردن... اومد پاشه یه لحظه اصلا انگار اینجا نبود... لرزید... کلی گریه کردم دکتر رو صدا کردم....خودم داشتم سکته میکردم...

دکتر گفت گرفتگی عضلانیه
2728
از مامانم پرسیدم چی لازم داره که واسش بخرم اگه بدونی چقدر قسمم داد که اگه چیزی بگیرم ناراحت میشه (قربونش برمممممممم اگه بخاطر خرید خونه میدونه وضعمون چطوره!). ولی با شوشو دیروز رفتیم 2تا قاب عکس واسش خریدیم. چون میدونستم مدتهاست عکس عروسیمونو بزرگ کرده ولی فرصت نکرده بود قاپ واسشون بگیره.

واسه مامان شوشو هم روسری خریدیم
مبارک باشه نازنین جون ......کار خوبی کردی عزیز دلم.....

راستی حرفات رو درمورد زود پز دیدم....منم زود پز نگرفتم....میدونی خطرناکه هرقدر هم که مطمئن باشه...تازه من اصلا مزه اش رو دوست ندارم...

راستی پلوپز شکلای زیبا خیلی هست اما ته دیگش اصلا خوب نمیشه....هم اینجا بخشا جون تاپیک زده...فقط پارس خزر ته دیگای خوبی داره
اسکای جون من و شوشو کلا اهل ته دیگ نیستیم. مامانم 2روز پیش واسم پلوپز دیجیتالی فلر خرید. ته دیگ ساز، کیک ساز، سوپ پز . خورشت پز هم هست. البته هنوز ازش استفاده نکردم قراره امروز باش برنج درست کنیم

آره اسکای منم از زودپز زیاد خوشم نمیاد واسه همین واسه جهیزیم نخریدم. ولی مثل اینکه زنداییم واسم خریده. دستش درد نکنه افتاده زحمت ولی اگه میدونستم میخواد زودپز بخره نمیذاشتم
2706