2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت میدونی خیلی ها نمیرن ولی رفتنش خوبه خداقلش متوجه میشی نی نی سالمه البته که صد در صد هم نیست و احتمال خطا توش هست 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2740

شک نکن ک باید بری ...به هیچ عنوان سونو و آزمایشی ک دکترت برات مینویسه رو بیخیال نشو .. حتی جایی برو ک بدونی معتبره گرونتر میشه ولی واقعا ارزش داره من الان اوضاع مالیمون خیلی بد شده ولی حتی یدونه از آزمایش و سونو هارو بیخیال نشدم و هیچکدومم دولتی نرفتم چون دور از جون همه یکی از آشناهامون رفته بود بیمارستان دولتی گفته بود بچه مشکلی نداره چند وقت بعد حالش بد شد رفته بود بیمارستان دکتر گفته بود بچه یه مشکل شدید تو مغزش هست و دستور سقط داد 😢😢😢 پس تورو خدا کوتاهی نکنین ...

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧