موضوع بحث

جمعه بازار یا جایی شبیه اون رو کجا سراغ دارین؟

| 1390/04/02 | 19:25 17 بازدید
موضوع بحث: جمعه بازار یا جایی شبیه اون رو کجا سراغ دارین؟
توی تهران اگه کسی میدونه بگه لطفا
1389/09/16
|
14:07
تو خیابان جمهوری چهارراه استانبول پاساژ پروانه
1389/09/16
|
14:08
فکر نکنم تو تهران باشه .
ولی من یک بار از یکی شنیدم که خیابان منوچهری مثل این که هست .
1389/09/16
|
14:09
یه جایی به اسم عبدل اباد من شنیدم که جمعه بازاره. ولی نمیدونم کجاست.شماها میدونین؟
1389/09/16
|
14:17
2 سال پیش تو خیابون بزرگمهر تو خیابون ولیعصر یه جمعه بازار بود، ولی اهالی شکایت کردند، جمع کردند، گفتند می ریم ـــ پاساژــــ پروانه تو خیابون جمهوری، ولی بازم پخش و پلا شدند. نمی دونم کجا رفتند، منم دنبال یه جمعه بازار خوب می گردم.
راستی اون جمعه بازار که تو ــــپارکینگ ـــــ پروانه هست، وسایل قدیمی می فروشه.
1389/09/16
|
14:30
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
عزیزم چه جور جمعه بازاری میخوای یه جمعه بازار عتیقه فروشها هست سمت چهارراه استانبول ولی اگه منظورت بازارهای هفتگی هست مثل دوشنبه بازار وغیره که بعضی محله ها دارن قبلا چهارشنبه بازار سمت ستارخان بود من چند بار اونجا رفتم الان نمیدونم هست یا نه
1389/09/16
|
14:38
جمعه بازار تو عبدل آباد اگه به سمت یافت آباد بری تا آخر نرسیده به پل نمی دونم اسمش چیه سمت چپ عبدل آباده
1389/09/16
|
14:43
من جمعه بازار عبدل آباد رفتم. خیلی شلوغه، اصلا نمیتونی جنسها رو ببینی. راستش و بخوای همه جنساش خوب نیست.
1389/09/16
|
15:15
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
من عبدل آباد رفتم
اگه وقت بزاری و بگردی جنسای خوب هم خیلی داره

مثلا پارچه های چادری خوبی دارن (البته همه چی پیدا میشه )
ما اول رفتیم سمت میدون بهمن بعد از میدون رفتیم سمت شهرک شکوفه اونجا سوال کردیم و ادرس رو بهمون گفتن
میدونم که از سمت نواب هم میشه بری ولی دقیقا نمیتونم آدرس بدم
1389/09/16
|
15:38
مدتی قبل یکی در همین نی نی سایت تبلیغ یک جور بازار خانگی به نام سواپ را کرد و یک شماره تماس هم داد ظاهرا این بازارچه خانگی هر چند هفته یکبار برگزار می شود و هر کسی که جنسی برای فروش داشته باشه هم می آورد. من تا به حال نرفته ام ولی ظاهرا روز جمعه این بازارچه برگزار می شود محلش هم سعادت آباد است من شماره تماس آن خانم را می گذارم باهاش برای گرفتن آدرس هماهنگ کنید.
جمعه ساعت 11 تا 2
09127946960
متاسفانه اسم آن خانم را فراموش کرده ام.
برایش اس ام اس بفرستید و بگویید آدرس محل سوآپ را می خواهید.
1389/09/16
|
16:34
یه یکشنبه بازار و چهارشنبه بازاری سمت فرهنگسرای خاوران هست .سه چهار سال پیش یه بار با دوستامون رفتیم اگه الان هم پا بر جا باشه
1389/09/16
|
17:26
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
جمعه بازار چیز های خوبی هم داره؟
1389/09/16
|
17:28
🌹🌹🌹🌹یه غرور یخی یه ستاره ی سرد/یه شب از همه چی به خدا گله کرد/یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد/دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..........وقتی می گویم !برایم دعا کن یعنی کم اورده ام 😢 یعنی دیگرکاری از دست خودم برای خودم برنمی اید😭
با سلام جمعه بازار پاساژ پروانه خوبه، به شرطیکه قیمت ها رو بلد باشی و بعدش هم اولین چیزی که دنبالش هستی و دیدی رو نخری. در اینصورت بدونین که دور و بر اون فروشنده خاص حتما جای دیگه ای هست که از اون جنس مورد نظر شما داره و یا از بقیه و اطرافیان اون شخص بپرسید که دیگه کجا تو جمعه بازار از این جنس شما پیدا میشه. من چند قلم جنس مخلف از اونجا خریدم تو دو سه موردش ضرر کردم. جنس بد با قیمت گرونتر رو خریدم. شما دیگه حواستون باشه.
1389/09/17
|
12:22
دوستان عزیز داریم برای برگزاری یه شو سوآپ برنامه ریزی میکنیم. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=93013&postID=4292741#4292741
1390/03/03
|
01:36
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
سلام دوستای خوبم.
برای شو سوآپ جمعه هر کسی چیزی رو از توی وبلاگم انتخاب کرده بگه براش بیارم اونجا
www.forooshgahesahar.blogfa.com
1390/04/02
|
16:10
خدای خوبم یه دختر صحیح و سالم و ناز ازت میخوام

شو سوآپ
جمعه ۳ تیر ۱۳۹۰
ساعت ۲ بعداز ظهر تا ۷ شب
مکان: سعادت آباد / بلوار پاک نژاد / نبش اتوبان یادگار امام / آسمان ۱۲ / پلاک ۱۸ / زنگ اول (روی زنگ نوشته آرایشگاه ونوس)

ورودی برای هر فروشنده: ۵ هزار تومان
خریدار: رایگان
فقط خانمها
شماره جهت هماهنگی آدرس (فقط آدرس) ۰۹۱۲۲۱۵۷۳۳۱ گل مریم

********لطفا خبر آمدن یا نیامدنتونو از طریق سایت ایمیل یا اس ام اس به من بدید. ممنون
1390/04/02
|
19:25
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
ارسال پاسخ و نظر شما