2752
2734
عنوان

خیلی نگرانم برا پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه تو این سن باید حداقل20 کلمه بگه

نه بابا

کی گفته ، هیچی نیست 

نگران نباش،هنوز خیلی کوچولوین

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم

نگران نباش پسر منم ١٧ ماهشه چند تا كلمه ميگه اونم هر موقع عشقش بكشه😄امروز دوبار زد تو سر خودش به شوهرم گفتم فكر كنم ميخواد كلمه جديد بگه.شب به دايره واژگانش جوجو و بله اضافه شد😂😂😂😂ولي يه بار فقط ديگه هركاري كرديم نگفت

تو رو خدا نگرانی بی مورد درست نکن برای خودت همین نگرانی ها باعث میشن نتونی ذهنت رو ازاد کنی و برای بچه وقت بزاری 

والا پسر دوست من دو سال و نیمس چن تا کلمه میگه کاملا هم عادیه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

تو همین نی نی سایت چنتا مقاله خوندم نگران شدم اخه میگه تا 2 سالگی اگه 50 کلمه نگن باید ببریمشون گفتار درمانی چون یه مشکلی هس

پسرم تو اغوشم خوابیده چقدر لذت بخشه بعد از سالها انتظار گفتن این جمله

خدایی منم خواستم تاپیک بزنم راجبش پسرمنم 2سال و یک ماهشه فقط کلمه میگه اونم در حد چند تا ..جمله ک اصلا نمیگه بیشتر یا بااشاره میگه اگرم عجله داشته باشه مثل لالا حرف میزنه 

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

عزیزم نگران نباش اینا به ارث هم مربوط میشه البته من فکر میکنم دخترا از پسرا زودت زبون باز میکنن ،دختر من سیزده ماهشه خیلی چیزا میگه ،ابجیشم همین طور بود عوضش دیر راه میرن 

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد
2706