2410
2553
عنوان

به نظر شما چرا من پریود نمی شم؟

1043 بازدید | 15 پست
سلام...

من یک کیست در تخمدان راستم داشتم. یم ماه ال دی خوردم و 7 مرداد پریود شدم. سونو دادم گفتن کیسته آب شده... تا 11 روز پری طول کشید عفونت هم نداشتم...

دو سه روز که عقب انداخته بودم ترسیدم کیسته برگشته باشه واسه همین به مدت یک هفته ال دی خوردم.... الان 4 روزه قطعش کردم. یعنی دقیقاً یک ماه و ده روزه از پریودیم گذشته و خبری نیست...... نمی دونم چرا پریود نمیشم ..... ضمناً مطمئنم که باردار نیستم...........

یعنی ممکنه دوباره کیسته برگشته باشه؟..... من می خوام برای بارداری اقدام کنم میشه کمکم کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دریای غم
اول از همه عزیزم اسمت رو عوض کن یه اسم قشنگ بزار که بهت انرژی مثبت بده بعدش هم اینکه خانوم گل تا سونو نری و دکتر شما رو نبینه که متوجه نمیشی عزیزم علت چی بوده که حالا این دکتر نه یه دکتر دیگه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2714
دریای غم شما طبق دستور پزشکتون قرصهاتون رو مصرف کنید بله اگر کیستها اب بشه و انشالله مشگلی دیگه نباشه بدنتون هم امادگی داشته باشه استرس نداشته باشین اسمتون هم انرژی مثبت بشه حتما باردار میشین امیدوارم دوقلو هم باشه
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
دریای غم نه عزیزم من سحر نیستم

همه تو زندگیهاشون غم دارن عزیز دل اما این رو خوب میدونم و خودم شخصا بهش رسیدم که اگر به زندگی به دید منفی نگاه کنی و به خودت بقبولونی که بدبختی حتما حتما بدبختی تمام درها رو به روت باز میکنه همیشه به خودت تلقین کن که من موفق میشم من میتونم اگر الان باردار نشدم دوماه دیگه میشم اگر بی پولم پولدار میشم من سعی خودم رو میکنم به اصطلاح قدرت جذب همیشه اون چیزی رو که دلت میخواد داشته باشی و به دست بیاری جذبش کن مطمئن باش که میشه و امیدوارم اگر اون یک سال برات همه چیز پر از سختی بوده از این به بعد شادی در خونت رو بزنه عزیزم
قانون جذب رو میدونم نا امید هم نیستم تا خدا بهم یه نینی سالم نده دست از تلاش برنمیدارم من خیلی زجر کشیدم برام دعا کن که خدا زودتر خواسته مو اجابت کنه کم طاقت شدم دست خودم نیست

برام دعا کن.......................
امروز همه چیزو همه کس مرا توانگر میسازد

امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است

دریای غم تا لحظاتی دیگه دعوتت میکنم به یک کلوب بیا و پستهای قبلی رو بخون از کیمیا
2706