2703
2553
عنوان

وزن گیری نوزاد

134343 بازدید | 58 پست
یادتونه فرزندتون هر ماه چقدر وزن اضافه کردن ؟ موقع تولد چقدر بودن؟ پسر من 75/3 تولد بود 20 روزه گی 5/4 و 1 ماهگی 5200 و دوماهگی 7200 بود زیادی وزن گرفته یا بزرگ شه لاغر می شه؟؟
هزار ماشاا... خیلی زیاده. نگو تو رو خدا چشم میخوره ها!!!! خیلی زیاد اضافه کرده. مواظبش باش. چاقیه زیاد خوب نیست. مجبور میشه بعدها رژیم بگیره. دختر من ماهی 700 گرم اضافه میکرد.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
سوال دیگه اینکه مامانیی که لباسای بچشون و یا وسایل وثل کریر و کلسکه و... رو واسه بچه دومشون نگه میدارن یا میفروشن نو می خرن بیشتر منظورم لباسای نی نیه خیلی هاشون حتی یه بار هم نپوشوندم ولی حیفم می یاد بدم به کسی منظورم مامان های قشر متوسطه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سوال دومم رو هم جواب بدید ممنون و اینکه پسرم صبح زود می خوابه تا بعد از ظهر و بعد از ظهر هم باز تو چرته و شبا بیدار خواب رو چطور میشه تنظیم کرد اخه میگن اگه ادامه پیدا کنه تمام دوران کودکیش همینطور می مونه دو هفته است این طورعه
2714
از ساعت 7 شب به بعد نذار بخوابه. باهاش بازی کن تا حسابی خسته بشه. بعد ساعت 10 یا 11 مجبور میشه بخوابه. عادتش بده که ببری تو اتاق خودش بخوابونیش. اگه هر شب قبل از خواب یکم آب بازی کنه توی حموم خسته میشه و بیهوش میشه.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
ماشاا... والا من واسه چرب شدن شیر شنیدم اما واسه چرب نشدن چیزی نشنیدم. عزیزم در این مورد نمیتونم راهنمایی کنم. سئوال دیگه داشتی بپرس عزیزم.
2706