2733
2734
عنوان

داخل کتری پیرکس وارمردار چی بزارم؟

168 بازدید | 10 پست

سلام دوست جونیا

من یه مهمونی دارم که میخوام نوشیدنیه گرممو رو میز بچینم.

بنابراین میخوام داخل کتری که آب داغ هست، یه چیزی برای قشنگی بزارم ولی نمیدونم چی باید بزارم

چون آب داخل کتری جوشه 

گل مصنوعی نمیخوام بزارم

ممکنه بهم کمک کنین و پیشنهاداتنو بگین. مرسی

کتریم پیرکس وارمردار هست و شمع زیرش روشن میکنم

خدایا شکرت ♡♡♡

اگر چایی هست غنچه گل خشک محمدی بریز 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها برای داخل ابجوش تنها میخواد فکر کنم 

یعنی کتری 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740
مرسی مامان بزرگ جون عرض ادب این گل محمدیها تو آب جوش خراب نمیشه 4-5 ساعت بمونه؟

سلام عزیزم 

چرا۴-۵ساعت ؟ 

خب تا دیدی بد شدن برشون دار دوباره بریز 

سلام عزیزم  چرا۴-۵ساعت ؟  خب تا دیدی بد شدن برشون دار دوباره بریز

اینم حرفیه   

میترسم اینقدر سرم شلوغ بشه که یادم بره

ولی بهرحال مرسی از شما♡♡♡

همیشه دوس داشتم باهاتون هم کلام بشم مامان بزرگ بزرگوار

خدایا شکرت ♡♡♡