2733
2734

سلام. لطفا اگه کسی بوده میشه بگه طبیعی بوده یا سزارین شده؟ وزن بچه اش چقدر بوده؟

از بچه بعدش کی آزمایش گرفتن؟

ممنون میشم کمکم کنید

شوهرم تاج سرم و دخترم نگین وسط این تاجه، با دنیا عوضشون نمیکنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهرم اورژانسي سزارين شد.وزن بچش ٣١٠٠ بود.آزمايشم گرفتن بچه هيچ مشگلي نداشت.نگران نباش عزيزم

چرا اورژانسی؟ من تا دو هفته پیش وزن بچه ام 3 شده بود. خیلی دلواپسم

2728
سلام اسم کاربریمو بزنین کاناله توی کانال ادرس گروههای تجربیات بارداری و مادرانه هست خانما هستن کمکتو ...

ممنون 

من داشتم طبیعی زایمان کردم اما نی نی مون کوچولو بود ۲ کیلو و شیشصد و پنجاه بود بعد از دنیا اومدن بلا ...

نینی من هی وزن اضافه میکنه اصلا هیچی نمیخورم بخاطر همین. نمیدونم چکار کنم

2740
نینی من هی وزن اضافه میکنه اصلا هیچی نمیخورم بخاطر همین. نمیدونم چکار کنم

دوستم شما دیابتت چه حد هست؟

من سر بچه قبلم داشتم با غذا کنترل میکردم اما زیاد نبود سفت و سخت رعایت نمیخواست

ولی اصلا تست قند رفتن از بچه چرا؟

بیمارستانمم خصوصی بود

یا گرفتن ب من نگفتن؟

عزیزم یه نکته بگم که وزنی که تو سونو سنجیده میشه یه تخمینه اگه به عدداش نگاه کنی یه +_ داره. معمولا +-نیم کیلو دقتشه تو ماههای اخر. واسه من تو حدودهفته ۳۰ وزن تقریبی رو ۳ کیلو گفته بودن که چون دیابت داشتم خیلی میترسیدم. تو اخرین سونو هم گفتن حدود ۳ و نیم بود. اما نی نی با وزن ۳۱۵۰ طبیعی به دنیا اومد. بعد تولد هم ازش تست قند گرفتن و همه چی نورمال بود. منم تا ۶ ماهگی سه بار تست دادم اوکی بودم. اینو هم بگم که من خیلی رعایت میکردم و مرتب با دستگاه گلوکومتر قندم رو چک میکردم. و از وقتی فهمیدم دیابت دارم وزنم دیگه بالاتر نرفت بلکه تا اخر بارداری ۳ کیلو هم کمتر شدم.

دوستم شما دیابتت چه حد هست؟ من سر بچه قبلم داشتم با غذا کنترل میکردم اما زیاد نبود سفت و سخت رعایت ...

من با هر وعده غذا نصف متفورمین میخورم. خدا رو شکر با این کنترل شده

میگن اونایی که قرص میخورن یا انسولین میزنن بعدش از بچه هم آزمایش میگیرن

عزیزم یه نکته بگم که وزنی که تو سونو سنجیده میشه یه تخمینه اگه به عدداش نگاه کنی یه +_ داره. معمولا ...

وای خدا خیرت بده الهی یه کم خیالم با این پستت راحت شد، دو سه شبه از استرس خوابم نمیبره دارم خودمو میکشم تا درد زایمانم شروع بشه

منم با گلوکومتر چک میکنم و با قرص که میخورم اکثرا تو رنج نرماله قندم. وزنمم که اصلا زیاد نمیشه چون خیلی رعایت میکنم ثابت مونده حتی اینم بگم کلا از اول بارداری تا الان 2 کیلو اضافه کردم

کاش نینی منم انشالله مث نینی شما طبیعی و با وزن نرمال دنیا بیاد . واسم دعا کنید این ترس ازم دور بشه و راحت زایمان کنم

وای خدا خیرت بده الهی یه کم خیالم با این پستت راحت شد، دو سه شبه از استرس خوابم نمیبره دارم خودمو می ...

تو و نی نی تا الان شاخ قول رو شکستین. دیگه خیلی خیلی کم مونده عزیزم. به این فکر کن که اونم مثل تو الان داره لحظه شماری میکنه به دنیا بیاد و چهره گل تو رو ببینه. ساکت رو ببند و اگه تو شهرستانی و هوای بیرون خوبه هر روز چند ساعت برو پیاده روی نزدیک خونه. و تنفس تمرین کن. ایشالا که همه چی خوب پیش میره.

2706