2733
2734
عنوان

خانمهایی که تو بارداری آمپول سلکسان (انوکساپارین) میزنن یه لحظه لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 92527 بازدید | 135 پست
سلام نیکان خوبی ؟ من 8 هفته هستم و هرروز دارم سلکسان میزنم دور نافم, اصلا درد نداره! اره من دوبار سق ...

من الان اين پست و خوندم ميخواستم بدونم ايشالا ني ني صحيح و سلامت دنيااومد؟خودت خوبي؟من تو شرايط قبليدشمام دقيقا

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی هست که امپول سلکسان میزنه و بارداری موفقی داشته ؟ من غلظت خون دارم و از امروز این امپول رو شروع ...

ببخشید شما بارداری موفق داشتین 

من وارفارین میخورم دکترم گفته باید هپاریت مصرف کنی 

مشکلی پیش نمیاد ؟ 

2731

سلام دوستان من الان تو ماه ششم هستم و آمپول آنوکساپارین میزنم و دوز ۶۰۰۰ هم میزنم .ولی این آمپول بهتره دور ناف زده بشه و چون خیلی میسوزونه بهتره به صورت دراز کش باشید و موقع فرو بردن امپول نفس عمیق بکشید و کم کم مواد داخلش خالی بشه و چند بار نفس عمیق کشیده بشه .و خانمی که گفته بودن جایی تو بدنم نمونده خدمت دوست عزیزم عرض میکنم که دور ناف به صورت ساعت علامت بزنید البته به صورت ذهنی باشه بهتره و به صورت بالا و پایین و چپ و راست زده بشه .و این آمپول به صورت عمیق باید زده بشه و نه عضلانی .وقبل از تزریق باید هواگیری بشه 

سلام کسی هست با هپارین بارداری موفق داشته باش 

سلام اره عزیزم من،یه دخمل سه ونیم ساله دارم😍

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
سلام اره عزیزم من،یه دخمل سه ونیم ساله دارم😍

سلام 

ببخشید عزیزمم 

شما آمپول کلگزان رو داخل یخچال نگهداری می کردید یا در دمای اتاق؟؟ 

چون روش نوشته در دمای 25 درجه خوب خونه 30 درجه است 

و نوشته تو یخچال هم نذارید 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سلام  ببخشید عزیزمم  شما آمپول کلگزان رو داخل یخچال نگهداری می کردید یا در دمای اتاق؟؟&n ...

سلام عزیزم قفسه بالای دریخچال نگهشون میدارم دماسنج گذاشتم دماش۱۹هستش،خونمون خیلی گرمه نمیشه خونه نگه داشت،بارداری قبلیم هم یخچال میذاشتم، بین دمای۱۹تا۲۵بایدباشه،البته یخچال ماقبلا۱۷،۱۶بودهمون یخچال میذاشتم

سلام  ببخشید عزیزمم  شما آمپول کلگزان رو داخل یخچال نگهداری می کردید یا در دمای اتاق؟؟&n ...

اینجانوشته بین ۱۵تا۲۵،یخچالتون دماسنج بزار قفسه درش گرمتره ببین چنده  

سلام عزیزم قفسه بالای دریخچال نگهشون میدارم دماسنج گذاشتم دماش۱۹هستش،خونمون خیلی گرمه نمیشه خونه نگه ...

ممنون گلم 

خیلی لطف کردی عزیزمم 

موفق باشی 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
ممنون گلم  خیلی لطف کردی عزیزمم  موفق باشی

خواهش عزیزم مراقب باش جای خیلی گرم یاخیلی سردنگهشون ندار،کلی زحمت کشیدیم تااینجارسیدیم،خداروشکرزایمانت نزدیکه برامنم دعا کن😘

2706