2726
عنوان

ترشحات آبکی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 309349 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها ....دکتر بهتون پمادی ...دارویی چیزی داد یا گفت طبیعیه خودتون کار خاصی نکردید که بهتر بشه مثلا خودتونو هر روز با صابون بشورید لباس زیرتونو هر روز عوض کنید اتو کنید یا کارای دیگه
بچه ها ترشح ابکی تو بارداری که دایمی نباشه طبیعیه.اگه ترشح رقیق باشه معنیش اینه که پی هاش رحم بهم خورده.دومین عاملش مصرف انتی بیوتیکه.کسی که انتی بیوتیک مصرف میکنه ترشح رحم ابکی میشه تا مدتها.مخصوصا سفالکسین و کلوتریمازول.
وای مرسی آلیسا جون...انقده نگران بودم.من ده روزه که ترشح سبزرنگ داشتم بعد رفتم دکترم بهم سفالکسین داد و چن روزی خوب بود و دوباره ترشحاتم پنیری و سبز رنگ شد و موقع خاب یا حتی ایستاده ترشحاتم ابکی بودن و حسابی ترسیده بودم...حالا چن روزه لباس زیر نمیپوشم و دیروزم خودمو با اب و سرکه شستم اما خارشم به دردام اضافه شد...بیرون واژنم خیلی میخاره...آخه نمیتونمم که هر روز هی برم دکتر...به دکترم زنگ زدم گف بیا تا داروتو عوض کنم...حالا بنظرتون فعلن خودم از پماد کلوتریمازول استفاده موضعی بکنم؟
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام به دوستان.من الان تو هفته 17 هستم.الان طی دو هفته حدودا 4بار بعد از اینکه از دستشویی میام مقدار کمی آب ازم خارج میشه.از دوستان کسی این شرایط رو داشته ؟اگر بوده لطفا بگید.نگرانم

سلام دوستان

من تو هفته٢٨ بارداري هستم

صبح بعد از بيدارشدن احساس كردم يكدفعه اب ازم اومد ديدم شيري رنگ هست با استرس به دكتر مراجعه كردم تست آمينو شور براي مايع امينوتيك داد١٢٠ تومن بيمارستان برام تست گذاشتن خداروشكر منفي بود

گفتن احتمالا عفونت قارچه قرص واژينال دادن بهم الان ٣ شبه ميذارم ولي صبح كه پا ميشم ترشحات ديگه سفيد نيست ابكي شده و خييلي بيشتر از روز اول😩😩خييييلي نگرانم... ميشه كمكم كنيد كسي مثل من بوده يا نه؟!

2706