2733
2734
عنوان

ترشحات آبکی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 310231 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان میشه کمک کنین من الان نزدیک ١٦ هفتمه و ترشحات ابکی دارم! خصوصا بعد دسشویی و خشک کردن کامل ، ...

عزیزم ببخشید سوال میکنم منم همین طور م مال شما معلوم شد چی بود ترشحات بود این فکر کیسه آب داره دیوونه ام میکنه

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
2731
منم این مشکلو دارم طبیعیه یانه؟؟؟

عزیزم من طوری که تحقیق کردم ترشحات اگه عین آب شفاف و بی رنگ باشه و جاری بشه مال کیسه آب هست بعد اون ترشحاته نگران نباش 

عزیزم من طوری که تحقیق کردم ترشحات اگه عین آب شفاف و بی رنگ باشه و جاری بشه مال کیسه آب هست بعد اون ...

مال من بی رنگ و آبکی وقتی رو لباس زیرم میمونه خشک میشه سفید مثل گچ میشه

مال من بی رنگ و آبکی وقتی رو لباس زیرم میمونه خشک میشه سفید مثل گچ میشه

ببخشید مال منم شیری هست روی لباس زرد ولی خیلی زیاده لزج هم باشه ترشحات هست کیسه اب روان هست

ببخشید مال منم شیری هست روی لباس زرد ولی خیلی زیاده لزج هم باشه ترشحات هست کیسه اب روان هست

من سونو هم رفتم از ماه 4به بعد هم اینطوریم یعنی تو سونو نشون میده کیسه اب سوراخه یانه؟

2738

من تو بارداری دومم از اولش تا اخر ترشحات خیلی زیادی ک شما میگین رو داشتم البته دکتر من گفته بود طبیعیه 

اه چندشم میشد اصلا لباس زیر نمیتونستم بپوشم خیلی زیاد بودحالا مردا هم میان میخونن دگ سایت از حالت زنونگیش خارج شده ادم نمیدونه نظر بده نده 

ولی اگه حالت بد نیست و علایمی نداری نگران نباش 

نگران نباشیدکیسه اب خدای نکرده سوراخ بشه قشنگ مشخصه من زنداداشم دکتربهش گفته بوداستراحت مطلق اخرای بارداریش بودتوجه نکردرفت خریدشبش کیسه ابش سوراخ شدبردیمش برای زایمان میگفت مثل دستشویی بودتا تکون میخوردمیریخت

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
من تو بارداری دومم از اولش تا اخر ترشحات خیلی زیادی ک شما میگین رو داشتم البته دکتر من گفته بود طبیع ...

نه خداروشکر همه چیز خوبه حرکتای جنین و سونوهام منم تقریبا از 3 ماه دومه دارم و هیچ علائمی نداره فقط ترسیدم از نشت کیسه اب چون هفته پیش رفتیم ملاقات خواهرشوهرم بیمارستان یه خانومه هفته25 کیسه ابش ترکیده بود ابش تموم شد جنینشن فوت شد منم امروز اتفاقی تو تاپیک ها دیدم ترشح مال کیسه ابه ترسیدم

هفته 31هم سونو رفتم گفت همه چیز عالیه چیزی مشکوکی ندید ممکنه نشون نده تو سونو وای من میترسم

پس عزیزم اگه کیسه آب بود حتما سونو نشون میداد نگران نباش

2706