2733
2734
عنوان

اسهال و استفراغ کودک 20 ماهه

10975 بازدید | 13 پست
سلام دوستان گلم من جاریم چهار هفته میشه که رفته ایران از اون مدت تا الان پسرش مریض شده یعنی هم سرما خورده هم ببخشید خیلی شدید اسهاله و هم استفراغ داره تو این مدت هم اصلا بهتر نشده دکتر هم چند جا بردتش ولی فقط بهش دارو و امپول دادند که هیچ اثری براش نداشته دیشب بهم گفت که بچش خیلی ضعیف شده و لب به هیچی هم نمیزنه زبونش هم خشک خشک شده در ضمن چند روز پیش تبش اینقدر شدید بوده که نه با دارو و نه با شیاف پایین نیومده ولی خدا رو شکر دیروز تبش بهتر شده ولی مشکل اصلیش همین اسهال و استفراغه که اصلا بهتر نشده به من گفت اینجا تاپیک بزنم و از شما دوستان عزیز بخوام که اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا راهنمایی کنه شاید این طفلی بهتر بشند ممنون از همه شما که جواب میدید
برا اینکه استفراغ نکنه هر 6ساعت 10قطره متوکلوپرامید بده.....همون بار اول استفراغ و قطع میکنه...برا اسهالشم یه شربت هست که الان اسمش خاطرم نیست ولی از داروخانه بپرسین میده و یا موز بده بهش
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامم شتیلای عزیز ممنون که اومدی و جواب دادی خب چطوری بفهمیم که روده اش عفونی کرده باید ازمایش بده ؟ در ضمن بعضی دوستان هم گفتند که ممکنه از اب و هوا باشه که عوض کرده ولی اگه اینطوری بود باید تا الان خوب میشد
2728
پسر من هم شدیدا اسهال داره یک سالشه و مدت 5 روزه و خوب نمی شه دکترش آمپول آنتی بیوتک داد همینطور شربت آنتی بیوتک ولی اصلا بهتر نشد. دیروز دکترش رو عوض کردم گفت آنتی بیوتک بدترش کرده چون این بیماری ویروسیه و آنتی بیوتک فقط ضعیف ترش می کنه. گفت چاره اش او آر س است که برای اینکه بچه بخوره باید با یه چیزی مثل دوغ و یا نوشابه سیاه قاطی کرد. دوغ و نوشابه سیاه که البته بدون گاز باشه برای اسهال خیلی خوبه. البته پیر من اصلا ماست و دوغ نمی خوره و من توی آب سیبش ریختم. البته باید بگم هنوز خوب نشده و به شدت ضعف و دل پیچه داره. میگن خاکشیر خنک هم خوبه. من خاکشیر را آماده کردم و گذاشتم یخچال ببینم می تونم بهش بدم. اما نکته مهم اینکه این بیماری ویروسی خیلی شایع شده و بیماران که دکتر میان همه همین مشکلو دارن. اطرافیان من از بزرگترها هم مبتلا شدند و کارشون به سرم و اینها کشیده. می گن باید دوره اش طی بشه که حدود 3 تا 7 روزه و هیچ دارویی موثر نیست. فقط باید با مایعات و چیزهای که برای اسهال خوب باهاش مدارا کرد تا بدن خیلی ضعیف نشه. به اون دوستان بگین اصلا خود سرانه داروی ضد اسهال نده. خطرناکه!!!!!!!!!!!!! من یه دارو از داروخانه گرفتم اما جرأت نکردم به بچه ام بدم.
2740
سلام عزیزم به نظر من که وقتی بیماری اینقدر طولانی می شه یعنی یه عامل حساسیت زا یا عاطفى توش دخیله مخصوصا بجه ها که فوق العاده حساسند شایدم جیزی توی اب یا غذاش هست که بهش حساسه من اکه جای این خانم بودم سریع بر می کشتم راستی باباش هم رفتن؟ شاید دلتنک کسی هست.....
سلام رها جون ممنون از راهنماییت شاید حق با شما باشه باباش همراهش نیست ولی پسرش اینجا به شدت به همه وابسته بود یعنی هر کسی رو می دید زودی باهاش دوست میشد از مادرش هم که پرسیدم گفت اونجا هم همینطوره و با مامان بزرگ و بابا بزرگش خیلی جوره و اصلا احساس دل تنگی نمی کنه