2733
2739
عنوان

هیدروپس فتالیس جنینی (آب آوردن شکم و سر جنین)

| مشاهده متن کامل بحث + 51717 بازدید | 77 پست
منم سونو ان تی رفتم بهم گفتن بدم بچه ورم کرده باید بدم برای سقط.رفتم پزشکی قانونی گفتن ۲هفته دیگه برو بیمارستان محب یاس برای سونو بعد جوابش رو بیار تا شما رو بفرستیم برای سقط.کسی تجربه سقط تو هفته ۱۴ رو داره؟
Arezoomi 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ساینا جون من تازه واردم یکی ازاقوام ماهم الان تو9 ماهی فهمیده بچش مشکل آب آوردن ریه داره ویکی ازکلیه هاشم تشکیل نشده حالا خیلی میترسه که این بچه مریض به دنیابیاره و براش بمونه توروخدادعا کن اینم بچش نمونه براش
2742

سلام منم متاسفانه تو ماه 8 بودم که به دلیل هیدروپس پسرمو از دست دادم خیلی حالم خرابه دلم میخواد مجدد پسرم بهم برگردونه شه واقعا استرس دارم که بارداری بعدی چی میخواد بشه واقعا از خدا میخوام به هممون صبر بده   

سلام من دوتا بارداری که هر دو جنین هیدروسفال شدیدداشت اولی تو 17 هفته دومی تو 19 هفته با مجوز سقط شد برای بارداری بعدی خیلی نگرانم امینوسنتز سالم بودخودم ازمایش دادم فعلا جواب ندادن کسی چنین شرایطی دیده یا شنیده که بچه سالم به دنیا اورده باشه نسبت فامیلی هم نداریم

سلام nahidsجون منم تیر ۹۵بچم توی شکمم خفه شده بود سزارین شدم الان ۶ماه اقدام کردم به بارداری ولی هنوز خبری نیست ما بچه رو فرستادیم مرکزپاتولوژی نجم آبادی بعد از اینکه دکتر جواب های  آزمایش هارو دید بهم گفت تو بارداری های بعدی بابد هر روز به ناف و شکمت آمپول تزریق بشه اسم آمپول و نگفت 

2738
سلام nahidsجون منم تیر ۹۵بچم توی شکمم خفه شده بود سزارین شدم الان ۶ماه اقدام کردم به بارداری ولی هنوز خبری نیست ما بچه رو فرستادیم مرکزپاتولوژی نجم آبادی بعد از اینکه دکتر جواب های  آزمایش هارو دید بهم گفت تو بارداری های بعدی بابد هر روز به ناف و شکمت آمپول تزریق بشه اسم آمپول و نگفت

سلام عزیزه دلم امیدوارم زودی نی نی بیاری من خیلی دارم خودمو کمک میکنم خوب باشم خیلی دلم براش تنگ میشه منم از اقدام برای بارداری میترسم دوستانی که تجربه دارن از بارداری دومشون بگن ماها روحیمون برای اقدام بره بالا راستی چرا باید آمپول بزنی؟؟؟؟

[QUOTE=42590750]پسر منم ۸ماهش تموم شده بود الان پیش خانم دکتر دستجردی و شادی دانشور میرم تو هم بیا اینجا هرچی دکترها بهت گفتن به من بگو مرسی[/QUOTE

الهی میفهممت سخته من پیش دکتر حنطوش زاده رفتم دکتر خوبیه

در سونو 26 هفته گفتن دیامتر عرضی حداکثر نرمال وو حدود 10mm می باشد .

مختصری جداشدگی کروئید پلکسوس از دیواره بطن ها مشهود ک روند ان می تواند منجر ب ونتریکولومگالی خفیف باشد .

و اینکه در سونو های قبلی 10.5 بوده و شده 11 و بعد دکتر پریناتولوژی سونو کردن و اندازش 12.5 بود ک حالا شده 10 ..تموم ازمایش و امنیو سنتز هم خوب بوده حالا میخام بدونم  ..وجود این کیست چ عوارضی برا بچه دارد ؟؟ 

موارد مشابه چ مشکلاتی را بعد زایمان داشتند ؟؟ 

در سونو 26 هفته گفتن دیامتر عرضی حداکثر نرمال وو حدود 10mm می باشد .

مختصری جداشدگی کروئید پلکسوس از دیواره بطن ها مشهود ک روند ان می تواند منجر ب ونتریکولومگالی خفیف باشد .

و اینکه در سونو های قبلی 10.5 بوده و شده 11 و بعد دکتر پریناتولوژی سونو کردن و اندازش 12.5 بود ک حالا شده 10 ..تموم ازمایش و امنیو سنتز هم خوب بوده حالا میخام بدونم  ..وجود این کیست چ عوارضی برا بچه دارد ؟؟ 

موارد مشابه چ مشکلاتی را بعد زایمان داشتند ؟؟ 

دکتر به من گفت یکی از علت های هیدروپس اینه که به بچه از طریق بند ناف و یا جفت خون کافی نرسه و بچه هیدروپس بگیره دکتر گفت این آمپول رقیق کننده خونه تا خون به بچه راحت برسه و هر روز باید آمپول زده بشه و آسپرین مصرف کنم اینها حرف های دکتر دانشور هستش ۲۹خرداد میرم پیش دکتر دستجردی ببینم نظر ایشون چیه 

2706