2733
2739

سلام دوست جونیا

پسرم 4 سال و نیمشه

خیلی به اسکیت علاقه داره ولی الان چون کلاس دیگه میره نمیتونم کلاس اسکیت بزارمش

من مشهدم 

ولی الان دارم میرم قشم

میخوام اگه شد از قشم براش کفش اسکیت بگیرم که تا زمان کلاس رفتنش حداقل تفریحی برای خودش بازی کنه

حتی شایدم تا 1-2 سال دیگه کلاس اسکیت نزارمش

حالا اگه اطلاعات در مورد کفش اسکیت دارین، ممکنه یه کم راهنماییم کنین که برای خرید باید به چه نکاتی توجه کنم؟

و قیمتاش چجوریه؟

چه مارکی مناسب شرایط پسر منه؟

من هیچ اطلاعاتی تو این زمینه ندارم

مرسی♡♡♡

خدایا شکرت ♡♡♡

پسرمن این تابستون رفت .اولا کفش به تنهایی کافی نیست باید کلاه و وسایل ایمنیش یعنی مچ بند و ارنج بند و زانوبندم بخری بدون اون راه نمیدن.به سایز کفشش دقت کن یک کم بزرگتر باشه که زود کوچیک نشه قیمت بالا خیلی هست ولی قیمت مناسب مارک روسس هست که تهران حدود ۳۵۰ یا ۴۰۰ درمیاد.از این چینی پلاستیکی ها نخر .بعدشم به نطر بیخود هزینه نکن اول یه جلسه امتحانی با وسایل اجاره ای ببر ببین اگه دویت داشت و خوشش اومد بعد هزینه کن بخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نکته دیگه اینکه برای اسکیت حتما باید دوره اموزشی بره اصولی یاد بگیره وگرنه زمین می خوره و اسیب جدی میبینه.تازه کلاسش هم باز من کلی گشتم جایی که زمینش پارکت باشه و ....مثل والیبال و ..نیست بگی حالا یه توپ بدم دستش تمرین کنه

2728
یه نکته دیگه اینکه برای اسکیت حتما باید دوره اموزشی بره اصولی یاد بگیره وگرنه زمین می خوره و اسیب جد ...

اها چه جالب

ممنون که گفتی

نکته های خوبی بود

پس با این تفاسیر فعلا نخرم بهتره

نمیدونستم که کفش هم اجاره میدن

خدایا شکرت ♡♡♡
اها چه جالب ممنون که گفتی نکته های خوبی بود پس با این تفاسیر فعلا نخرم بهتره نمیدونستم که کفش هم ...

اره همه زمین اسکیتها اجاره میدن یه جلسه تفریحی برش با اجاره کفش و وسایل نهایت ۵۰ میشه.ولی بخوای وسیله بخری پول کلاس بدی باید نزدیک ۸۰۰ هزینه کلی بعد دوست نداشته باشه همش حروم میشه

اره همه زمین اسکیتها اجاره میدن یه جلسه تفریحی برش با اجاره کفش و وسایل نهایت ۵۰ میشه.ولی بخوای وسیل ...

ارررره راس میگین

خوب شد گفتین

اگه بخوام کلاس بزارمش همه اینا رو مدنظر میگیرم

مرسی از راهنمایی تون

خدایا شکرت ♡♡♡
پسرمن این تابستون رفت .اولا کفش به تنهایی کافی نیست باید کلاه و وسایل ایمنیش یعنی مچ بند و ارنج بند ...

سلام ببخشید من بعد از خرید پست شما رو دیدم من از این چینی پلاستیکیها خریدم مشکلشون چیه که شما گفتید نخریم ؟

2740