2733
2734

منم مشکلم زایمان زودرس با وجود سرکلاژ هست

شما چکار کردین برای حل مشکلتون

بارداری موفق داشتین بعدش؟

دوتا سقط تو هفته های 17 و 22داشتم. برای منم دعا کنید(فروردین ۹۹) ... خداروشکر بعد دوسال از سقط دوم، خدای مهربون فرشته نازی گذاشت تو بغلم(فروردین ۱۴۰۱) خدایاااااا شکرت، خودت حفظش کن برامون و به هرکس که ارزوی مادرشدن داره فرزندسالم و صالح عطاکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میای تلگرامم منم مشکل شمارو دارم  yekta077@

سلام عزیزم میخواستم ببینم شما مشکل بارداریت حل شد؟

سرکلاژشکمی کردی؟

راجب عملش و کارهای بعدش برام توضیح میدی؟

و دکترها چقدربهش اعتقاد دارن که موفقیت امیزه؟

استراحت مطلق شدی؟

گلم شما چکاد کددین ؟ب منم گفتن سرکلاژ شکمی منم دقیقا مثل شما سه سقط و سرکلاز مک دو نتلد و شیرودکار&n ...

سرکلاژشکمی کردی؟

استراحت مطلق شدی

سلام .منم دقیقا مشکل شما رو دارم .میشه بفرمایید به چه نتیجه ای رسیدین؟؟

سرکلاژشکمی کردی؟

استراحت مطلق شدی

سلام عزیزم میخواستم ببینم شما مشکل بارداریت حل شد؟ سرکلاژشکمی کردی؟ راجب عملش و کارهای بعدش برام ت ...

سلام .توی گروه سرکلاژ شکمی تلگرام عضو بشین .بله انجام دادم .درصد موفقیت بالاست .

یعنی انجام دادین و الان بچه دارین؟ میشه راحب دوران بارداری و داروها و استراحتتون بگین؟

چرا نماین توی گروه .بالای ۷۰ نفر هستیم .من سرکلاژ کردم و تحت نظر دکترم برای بارداری .اما دوستانی هستند که موفق شدند و حتی بچه دوم رو هم آوردن .اگر سئوال داشتین گروه سرکلاژ شکمی توی تلگرام بیاین و اگر خواستین بیوگرافیشون رو بخونید کانال مادران قهرمان سرکلاز شکمی رو سرچ کنید توی تلگرام .موفق باشید