2737
2739
عنوان

موسسه پرستاری معتبر می شناسید؟

1511 بازدید | 12 پست
دنبال پرستار خوب می گردم. دخترم یک سالشه.
موسسه پرستاری معتبر می تونید معرفی کنید؟
پرستار خوب می شناسید معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ستاره جان دقیقا من هم همچین تاپیکی می خواستم باز کنم.
واقعا نمیشه خونه و بچه رو باهم به یه نفر سپرد و رفت.
کاش موسسه ای زیر نظر بهزیستی فرضا باشه که بشه از اونجا پرستار گرفت.
اینجاهایی هم که تو روزنامه آگهی می کنن، خودشون هم قابل اعتماد نیستن و به محض پیش اومدن مشکلی، کاملا شونه خالی می کنن. بعدشم خدای نکرده یه آسیبی به بچه آدم برسه، اصلا شونه خالی کنن یا نکنن چه فایده ای داره!
میراث های اجدادی و شرایط ارثی ما هرطور باشد باید بدانیم که خداوند قدرت فرمانروایی بر همه آنها را به ما بخشیده است و خودمان به سادگی می توانیم با اعتماد به نفس تمام آن شرایط را تغییر دهیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شنیدم مادرایی که پرستار می گیرن و شاغلند و تایم زیادی خونه نیستن و بچه و خونه دربست در اختیار پرستاره، تو خونشون دوربین مدار بسته نصب می کنند که بطور آنلاین بتونن اوضاع رو تحت نظارت داشته باشند.

راستی پرستار پیدا کردی؟
کجاها دنبالش می گردی؟
میراث های اجدادی و شرایط ارثی ما هرطور باشد باید بدانیم که خداوند قدرت فرمانروایی بر همه آنها را به ما بخشیده است و خودمان به سادگی می توانیم با اعتماد به نفس تمام آن شرایط را تغییر دهیم.
مامانای گل
من روزنامه گرفتم و دارم دنبال پرستار می گردم. نمی دونم چه سوالایی باید بکنم. یه مقدار زیادی می ترسم.
میشه راهنمایی کنید که چه سوالایی بپرسم؟
سلام دوستان.
یکی از آشنایان نزدیک من کار نگهداری کودک انجام میده مطمئن هم هستش اگه دوست دارین باهاش تماس بگیرین
22705535
09386982852 به نام خانم قنبری
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
2740