2733
2739

سلام

میخواستم بگم این چند وقت چندین بار دیدم مردم اونجا یا افرادی که برای کمک رفتن درخواست وسایل بهداشتی مثل پد بهداشتی و لباس زیر کردن

میگفتن خیلی ضروریه و توی کمکهایی که میشه خیلی کم هستش یا وجود نداره

خواستم خواهش کنم اگه قصد دارین کمک غیر نقدی بکنین به این موردم توجه کنین 

ممنون ❤❤❤❤❤❤

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 

آره منم فقط از بی بی سی شنیدم که  نواربهداشتی هم درخواست کردن ولی رسانه های داخلی اینو از قلم انداختن

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من دو بسته نوار بهداشتی 

پتو

کبریت

خمیردندون

صابون 

پالتو

و پودر لباسشویی فرستادم

لباس زیر نو نداشتم 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
سلام باید این وسیله ها به جایی تحویل بدیم 

من فرستادم هلال احمر 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2738

بله خیلی ضروریه و دیدم که خیلی تقاضا کردن

ولی کمتر توجه میشه

یه عده هم متاسفانه به دلیل نداشتن فرهنگ و  شخصیت مسخره کرده بودن 

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
سلام باید این وسیله ها به جایی تحویل بدیم  

بله هلال احمر تحویل میگیره

تیپاکسم هست

ارسال رایگان داره و میگن وسایل رو سریعتر میرسونه

تو دلم موند لباس زیر بفرستم😭😭😭

2706