2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم

693 بازدید | 54 پست

به شوهرم گفتم نی نی نازمون دخمله اما دوق نکرد فقط یه تبریک خشک و خالی.متاسفانه خانواده شوهرم بی فرهنگ هستن و خودشونو واسه پسر خفه میکنن.مطمینم شوهرم واسش فرقی نمیکرد اما اینقدر خواهراش تو گوشش میگفتن پسره اونم حساس شد.وقتی گوشیمو قطع کردم بهش پیام دادم و ازش گلایه کردم.اونم گفت ببخشید توقع داشتم مثل بقیه داداشام بچه ام پسر بشه.منم بهش گفتم از ذوق  دخترم اشک شوق ریختم اما تو با این کارت به دخترم توهین کردی

خدایا سلامتی نی نی ام رو به خودت میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همشون عین همن بگن دختر دوس داریمم ته دلشون پسره شوهر من اول ک گفتن دختره خوب چیزی نگفت لبخند زدو من همش فک میکردم دختر دوس داره بعد ک پونزده هفته گفتن پسره کلی ذوق کرد😒

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊

ای جااان عزیزم....ناراحت نشو ...وقتی شوهرتو دیدی بگو پدر جنسیت بچه رو تعیبن میکنه....😀 و خدا دوست داشته شما دختر دار بشی...و هبچ چیز خدا بی حکمت نیست....خدارو شکر کنین و ازش بخواین بچتون سالم و صالح باشه

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من...چه جنونی ....چه نیازی .....چه غمیست
2740

مطمئن باش بدنیا که بیاد، با هزااااااار تا پسر عوضش نمیکنه، اصصصصصلأ ناراحت نباش، فانتزی هر پدری، دختر داشتنه.... بهت قول میدم حداکثر تا چند ما بعد از زایمان ورق بر میگردهک

خداوندا، ترسهایم را ازم بگیر...

امیدوارم یه روزی این تفاوت ها جمع بشه .خودتو ناراحت نکن استارتر بیخیال 

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
2706