2733
2734
عنوان

میشه به سوااالم جواب بدید آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون دوستان یعنی الان باید بهش مولتی ویتامین و آهن بدم همزمان؟

همزمان که نه. باید 1 سلعت بینشون فاصله باشه. یا مثلا صبح مولتی ویتامین بده، عصر اهن. قطره ی اهن که میدین باید از نیم ساعت قبلش تا نیم ساعت بعدش شیر بهش ندین. کلا چیزایی که کلسیم دارن. 

2731

مولتی ویتامین 1 سی سی یعنی یه قطره چکون پر

آهن 15 قطره. که بهتره با آب پرتقال و نارنگی و لیمو شیرین قاطی کنی به خاطر ویتامین سی بودنشون که جذب آهنو بالا میبره. 15 قطره آهن 15 قطره آب میوه. دندوناشم اینطوری سیاه نمیشه. تا پایان 2 سالگی هر روز.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

آب پرتقال و نارنگی و لیمو شیرین که زیر یه سال ممنوعه

آره بهداشت به ما هر سری از هرکدوم سه تا میده

آهن و مولتی هم میتونی باهم بدی چون مولتی ویتامین سی داره جذب اهنو بیشتر میکنه

اینم یادت باشه که نیم ساعت قبل و بعد از آهن نباید به نی نی شیر بدی

مولتي الحاوي و آهن فروگلوبين ميده كه هم بدمزه ست هم سياه ميكنه. خودت چرا نميخري؟ 

آهن فروگلوبین که ۱۵.۱۶ هزار تومنه😐دندونم سیاه نمیکنه.مطمئنید همین مارک میدن؟بیشتر بهداشتیا آهن ایرانی ۲.۳ هزاری میدن

واي تو رو خدا اشتباه راهنمايي نكنين. مركبات زير ١ سال ممنوعه

درسته من متوجه نشدم برای زیر یکسال سوال پرسیده شده. به صورت کلی گفتم. ممنون از راهنماییتون.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
درسته من متوجه نشدم برای زیر یکسال سوال پرسیده شده. به صورت کلی گفتم. ممنون از راهنماییتون.

ببخشيد كه گفتم 😘😘😘. آخه همينجا به من گفتن ليمو شيرين بده ، منم فكر كردم فقط پرتغال رو نبايد داد و به دخترم دادم ، بعدش دكترش كلي دعوام كرد. 

آهن فروگلوبین که ۱۵.۱۶ هزار تومنه😐دندونم سیاه نمیکنه.مطمئنید همین مارک میدن؟بیشتر بهداشتیا آهن ایرا ...

من نگرفتم والا، فقط مولتي ش رو گرفتم كه خيلي بد بود. ولي آ+د الحاوي كه ميده يكي از بهترين نوعشه. 

فروگلوبين سياه ميكنه، الان فقط سيدراله كه سياه نميكنه.