2752
2734
عنوان

خسته شدم از دست همسرم😢😢😢😢

1088 بازدید | 40 پست

مرد خوبیه دست و دلبازه و خوش اخلاقه و اهل سیگارو.... نیست. خیلی هم دوستش دارم اماااااا

خستم کرده بخاطر بعضی از رفتاراش. یکم زود جوشه.بدش میاد بخاطر کاراش توضیح بده به کسی.فرقی نمیکنه من باشم یا خانوادش. 

البته بهم توضیح میده چون مجبوره😂

پسرمون 5 روزه گلاب به روتون اسهال داشت نبردش دکتر تا دیشب بهش غر زدم گفتم بچه همه اب بدنش رفت گناه داره هیچی نمیخوره. گفتم خودت به دکتر رفتن کری چرا بچه رو نمیبری دکتر. بعد بردیمش دکتر.حالا بدش اومده گفتم که تو به بچه اهمیت نمیدی ناراحت شده.

تا یه چیزی میشه میگه کاش من بمیرم از دست این روزگار و همه راحت بشم. تمام تنم بخاطر این حرفش میلرزه.

جرات ندارم بهش صدامو ببرم بالا. فوری اینو میگه.

بهم میگه من بمیرم خیلی از حرفا تودلم میمونه و باهام خاک میشه. 

با این حرفش داغونم کرد. نمیتونم جلو اشکامو بگیرم.

بخدا زن بدی نیستم تو سختی ها و بی پولی هاش همیشه کنارش بود.مشکلات زیادی خانوادش برامون درست کردن اما کنارش بودم.

دیگه احساس ارامش ندارم. احساس میکنم منو فقط برای بچه داری و خونه داری و رابطه میخواد. 

چکار کنم ؟ میگه حرفای دلمو بزنم باید تا یه هفته توضیح پس بدم. منم گفتم برو بگرد یکی رو پیدا کن تا محرم رازت بشه😢😢

ببخشید طولانی شد. خواستم یه جا بنویسم.

😍😍😍😍😍

بچت 5 روز اسهال داشت نبردش دکتر؟

خب خودت میبردیش دوستم

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آدم که کامل نمی شه. هر کسی عیب و ایراد داره. شوهرتم که می گی کلا خوبه...با این یه اخلاقش کنار بیایین خب. حرفاشو جدی نگیر. از روی عصبانیت می زنه. کارایی که روشون حساسه بشناس و سعی کن انجام ندی. به هر حال برای هممون چیزایی هست که حساسس باشیم و عصبانیمون کنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

یه جاهایی از رفتارهمسرت کپی همسرمنه دقیقا

دوستم شماروبه صبروشکیبایی دعوت میکنم😊😩😭

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
بچت 5 روز اسهال داشت نبردش دکتر؟ خب خودت میبردیش دوستم

اره بخدا. هی مادرش و خواهرش میگفتن چی بخوره خوب میشه منم بهش میدادم خوب نشد. یه پودر خواهرش داد بدم پسرم بخوره منم ندادم ترسیدم روده هاش عفونت کرده باشه بدترش کنه. اخه داره دندون در میاره. دیروز ازمایش دادیم خداروشکر مشکلی نبود. میگفت حالا بردیم دکتر دیدی هیچیش نبود.

😍😍😍😍😍
آدم که کامل نمی شه. هر کسی عیب و ایراد داره. شوهرتم که می گی کلا خوبه...با این یه اخلاقش کنار بیایین ...

همسرم خیلی رفتارای عجیب غریب داشت اوایل عقد الان خوب شده. 

منم ادم کاملی نیستم اصلا. ولی دوست ندارم حرف مردن و نبودن تو خونم باشه. چون داغ برادر دیدم. برام خیلی سخته

😍😍😍😍😍
همسرم خیلی رفتارای عجیب غریب داشت اوایل عقد الان خوب شده.  منم ادم کاملی نیستم اصلا. ولی دوست ...

باهاش صحبت کن و بگو از این حرفش خیلی ناراحت میشی 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»