2733
2739
عنوان

بارداری

540 بازدید | 6 پست

سلام من ۳۰هفتم دیروز تموم شده،از دیشب تکونای نینیم به نسبت این چند هفته خییلی کم شده. از صبحم همه جور کار کردم،چیز شیرین بخورم به سمت چپ بخوابم،طاق باز خوابیدم... ولی بازم کلا از صبح تا حالا ۴ ۵تا تکون درست حسابی نخورده! اصولا هم آدم نگرانی هستم. به نظرتون نیازی هست برم دکتر یا سونو یا شوهرم راست میگه و الکی نگرانم؟ 

یه سوالم واسه خواهرم دارم،دوفاستون بهش داده دکتر ۱۵تا بخوره،میخواست بدونه اگه در حین خوردنش پریود شه باید بازم ادامه بده خوردنش و یا ول کنه!؟ ممنون میشم جواب بدید

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پایگاه سلامت صدای قلبشو گوش کن اروم میشی پولم نمیخواد بدی منم ماهای اول خیلی نگران بودم

نمیدونم اصلا پایگاه سلامت کجاست دورو برم ولی فکر خوبیه!مرسی!🌼

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2731

نگران نباش عزیزم.منم یه روزایی حرکاتش زیاده یه روزایی هم کم. منم 30 هفتم تموم شده وارد 31 شدم. ولی تیکرم از شما دو هفته عقبتره. شما تاریخ آخرین پریتون کی بود؟

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
نگران نباش عزیزم.منم یه روزایی حرکاتش زیاده یه روزایی هم کم. منم 30 هفتم تموم شده وارد 31 شدم. ولی ت ...

من به تاریخ سزارین هماهنگ کردم تیکرم و! رو اعصابم بود..😁