2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بگین چیکار کنم😭

391 بازدید | 23 پست

من پلی کیستیک هستم این ماه برای بار اول لتروزول خوردم روز 12 رفتم سونو اما هیچ فولیکول قابل اندازه گیری نداشتم خیلی ناراحتم خیلی امید بسته بودم با لتروزول جواب بگیرم حالا باید چیکار کنم ؟؟؟اونایی که تنبلی داشتین بیاین بگین اگه تجربه داشتین 

متفورمین مصرف میکنی گلم؟ عیب نداره که، الان دکتر براتون کلومیفن تجویز میکنه، اگه با دوز کم نشد دوز کلومیفن رو بیشتر میکنه وح چتما میشه، من تنبلی ندارم اما این ماه با شبی سه عدد کلومیفن سه تا فولی بالای بیست داشتم

میشه برای مامان شدنم دعا کنی دوستم؟ ایشالا دلتون شاد بشه   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم منم تخمدان راستم کیست داره از6سانت با قرص شد3سانت یه دوره دیگه باز قرص خوردمو دیگه بعدش جلوگیری نکرد حالا سه ماه ی روز درمیون اقدام داشتم ولی بچه دارنشدم درضمن من پرولاکتینم بالا بود قرص خوردم ازسینه فشار میدادم شیر میومد.حالا گفم بزار این ماهم ببینم چی میشه اگه حامله نشدم برم دکتر واس تحریک تخمک .چند وقته تواقدامی؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
2731

کیست هات ریزه؟درمان نکردی؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
متفورمین مصرف میکنی گلم؟ عیب نداره که، الان دکتر براتون کلومیفن تجویز میکنه، اگه با دوز کم نشد دوز ک ...

آره عزیزم گلوکوفاژ میخورم و دوفاستون.برای ماه بعد هم دوباره لتروزول نوشته با آمپول حالا باید دوباره یه ماه وایسم ببینم خدا چی میخواد😔

2738
سلام عزیزم منم تخمدان راستم کیست داره از6سانت با قرص شد3سانت یه دوره دیگه باز قرص خوردمو دیگه بعدش ج ...

قبلا یه سال جلوگیری نکردم اما پریودم نامنظم بود حامله نشدم قرصم نمیخوردم اما چهار ماهه گلوکوفاژ و دوفاستون میخورم باز حامله نشدم این ماه لتروزول خوردم که دوباره هیچ فولیکولی نداشتم. اما کیست ندارم این توده های تنبلی تخمدان کیست محسوب نمیشن فولیکولای ریزین که رشد نکردن 

آره اول پرولاکتینو بیار پایین بعد برو داروی تحریک تخمدان بنویسه برات ایشالا مامان میشی زودی🙏

آدرس تاپیکتو بده عزیزم 🙏

بفرمائید عزیزم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1435547/دوستان-بیاید-روش-های-درمان-تنبلی-تخمدان-با-داروی-گیاهی

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
دکتر گفت اینا کیست محسوب نمیشن.چرا دارو مصرف میکنم اما فعلا که فایده ای نکرده😔

وای بخدا منم خسته شدم موهام کم پشت شده واس همین کیستو پرولاکتین.پرولاکتین شش تا قرص خوردم دیگه تا سه ماه نرمال شد دوباره فشار میدم سینمو یه مقدار کوچولو بعضی اوقات شیر میاد دیگه دیونه شدم 

آره عزیزم گلوکوفاژ میخورم و دوفاستون.برای ماه بعد هم دوباره لتروزول نوشته با آمپول حالا باید دوباره ...

انشالله خیره و دلت شاد میشه

میشه برای مامان شدنم دعا کنی دوستم؟ ایشالا دلتون شاد بشه   
وای بخدا منم خسته شدم موهام کم پشت شده واس همین کیستو پرولاکتین.پرولاکتین شش تا قرص خوردم دیگه تا سه ...

دکتر گفت ورزش کن و فست فود نخور شما ام اینکارو کن ایشالا زودی خوب میشی

2706