2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره ستایش جون،سایتهای مفیدرو هم فیلتر میکنن. واقعا که.البته من تو خونهvpn دارم.توی محل کارم سخت میشه
خواهش میکنم ایسان جونم.ایشالله مشکل همه مون به زودی حل میشه
2728
سلام مامانای گل.روزتون مبارک خانما از خدا میخوام سال دیگه ههمون روز مادرمون مبارک باشه ونی نیای نازمون تو بغلمون.من فعلا منتظرم طول میکشه تا جواب آی یو آیمو بدونم.فعلا باید منتظر بمونم وصبور باشم.
انشالا سال بعد این موقع هممون مامان شدیم......
سلام مامانیای آینده.....
مجدد روزتون مبارک انشاا... امسال بهترین کادوتون رو از خدای بزرگ بگیرین.....
چه خبر خانوما؟؟؟؟؟؟؟هستین یا نیستین؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
سلام دیبا جون خوبی ؟؟ممنون از لطفی که می کنی ببین من مامانم ترک تبریزه شاید اون کلماتو که نمیتونی من ازش بپرسم بتونه کمک بکنه.....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
دوست جونام کسی نیست؟؟؟؟
ستایش...آسمان.....ایسان....نازنین....ادی....آوا.....isun.....یلدا.....روژینا.....دیبا و....
sara-rojina-ونوس -پرنسس- یلدا -آریانا جان دوستای مهربون ان شالله قسمت خودتون بشه
من تنبلی تخمدان داشتم یه فولیکول 6 میلی بود همراه پیاز درمانی لتروزول و 2دوره کلومیفن خوردم تقریبا 4دوره پیاز دزمانی شد دوره ی آخر چون تو تعطیلات بود دقیق نخوردم اما ویتامین e رو خوردم که خدا لطفش رو شامل حالم کرد
اما الان حال آنچنان خوبی ندارم خیلی بی حوصله ام
ان شالله قست شما بشه
سلام ریحانه جون خوبی من درست صفحه های قبلو نخوندم الان شنیدم مباااااااااااااااااااااااااارکه عزیزم انشاا... به حق صاحب این روز تنش سالم باشه و به زودی بیاد بغلت....منم با حرف ونوس جون موافقم همه چیش شیرینه......
خوبی ونوس جون.....کم پیدایی گلم؟؟؟؟
مرسی مامان شیده حرفی برای گفتن ندارم که بیام
امروز روز 7 پیاز درمانیم و منتظرم که زود این دوره هم بگذره و بسیار امیدوار که جواب میگیرم،شما مشکلت چیه؟
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم
2706