2733
2734
عنوان

بی بی چک نواری معتبره؟؟؟؟

10283 بازدید | 35 پست

سلام خانوما.نتیجه بی بی چک نواریم سریع مثبت میشه اما قطره چکانی منفی.قطره چکانی با حساسیت حداقل 20.امروزم 26 دوره هستم.تو رو خدا هر کس تجربه ای داره بهم بگه

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست

یعنی امکان داره مقدار بتا هنوز به 20 نرسیده باشه؟یعنی دقت نواریا بیشتره؟؟؟؟؟یا کلا نواریا خطا داره؟؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

واسه منم دقيقا سه تا قطره چكاني منفي شد 

ولي نواريا مثبت 

ازمايش دادم مثبت بود

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

نواري دقيقه عزيزم 

حتي ازمايشگاه هم ازمايش ادرار رو با اين نواري ها ميگيرن

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
واسه منم دقيقا سه تا قطره چكاني منفي شد  ولي نواريا مثبت  ازمايش دادم مثبت بود

ایشالا واسه منم همینطور باشه

ایشالا واسه منم همینطور باشه

انشاءالله عزيزم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
واقعا؟وای خیلی ناامید شده بودم.اخه نواریا 500.ولی اون 3500

بيتا جوني منم دقيقا همينو به شوهرم ميگفتم 

اون يكيا رو ٥٠٠٠ تومن و ٧٠٠٠ تومن ميخريد همشم خارجي بعد اين ٥٠٠ تومن 😅 ايراني 

ولي درست نشون داد

بيتا جوني منم دقيقا همينو به شوهرم ميگفتم  اون يكيا رو ٥٠٠٠ تومن و ٧٠٠٠ تومن ميخريد همشم خارجي ...

صبح با هزار امید و ارزو بی بی گذاشتم انتظار داشتم دو تا خط پررنگ بیفته ولی دریغ از یه هاله.دوس داشتم گریه کنم.عزیزم مرسی که بهم امید دادی.واسه م دعا کن

میشه ظهر بی بی چک رو تست کرد؟ ؟؟

اره هر موقه باشه میشه.اول صبح چون غلظت ادرار بیشتره بهتره