2703
2553
من 6 سال منتظر نی نی بودم از دوا ودکتر خسته شده بودم وهزینه ای وی اف رو نداشتم و هیچ کس زو هم نداشتم تا از من مراقبت کنه دکتر ها نا امیدم کرده بودن ومیگفتمد برو برای ای وی اف ومن شرایطش رو نداشتم یک روز اتفاقی قرص اگنوگل که همون فطره ویتاگنوس هست اما به شکل قرص رو تو اینترت دیدم و خریدم وخوردم وهیچ داروی دیگه ای نحوردم تا اینکه 2 ماه بعداتفاقی رفتم سونو تا از وضعیت تخمدانهام با خبر بشم که دکتر سونو گرافی گفت پاشو برو تست بارداری بده وخلاصه این طوری شد که من مامان شدم خواستم تجربه خودم رو در اختیار شما دوستام خوبم قرار بده
زندگی یعنی با هم بودن من میخواهم زندگی کنم
سلام خانم ها میشه توضیح بیشتری درمورد قطره یا قرص ویتا گنوس بدین ؟ باید دکترم تجویز کنه یا خودم بخرم ؟ چند نفر راضی بودن ؟ البته من تنبلی تخمدان و کیست های ریز pco دارم .و 3 ماهه تحت درمانم (قرص یاسمین مصرف می کنم برای مرتب شدن پریودیم ،قرص متفورمین برای درمان تنبلی )
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
سلام مریم جون به نظر من برای یکبار هم شده امتحان کن اگه شوهرت مشکل نداره برای تنبلی تخمدان عالللللللللیه قطره ویتاگنوس رو از داروخونه بگیر از روز اول پریودت مصرف کن روزی 40 قطره میبینی که وضعیت تخمک گذاریت چقدر بهتر میشه حداقل برای من که اینطور بود.............من که بعد دوسال با مصرف انواع واقسام داروها هیچ نتیجه ای نگرفتم ماه قبل این قطره رو شروع کردم بدون تجویز دکتر وخدا خواست جواب گرفتم...................برای منظمی پریود هم خوبه.........
من هم تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستی بودم وشوشو هم مشکلی نداشت...........انشالله که نتیجه بگیری
.......خدایا مرا به حال خود وا مگذار........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مرسی مه لقا جون از توضیحاتت
اما من قرص یاسمین مصرف می کنم که ضد بارداریه دلم می خواد قطعش کنم . اما می ترسم کار خوبی نباشه . تخمک سازی با خوردن این قرص فایده نداره حتما در اولین فرصت می خرمش . بازم مرسی عزیزم
سلام منم تنبلی تخمدان و pcoهستم چهار دوره کلومفین خوردن تاثیر نداشته این دارو برای منم خوبه؟من فعلا قرص انگوگل رو دارم میشه بهم بگین چجوری روش خوردنش و اینکه از کی باید شروع کرد مثلا من الان 10 روز تا پری میخوام میتونم استفاده کنم یا نه بزارم پری که شدم استفاده کنم؟؟؟
خواهش میکنم جواب بدین منتظرم
2714
منم تنبلی تخمدان دارم ولی تا الان هیچ دارویی استفاده نکردم چون تازه 1 ماهه تو اقدامم ماه پیش که فولی نداشتم میخواستم قطره ویتاگنوسو بخرم میشه بگین از کی و تا کی باید بخورم؟میشه کمکم کنین؟
CafeMom Tickers
رهام جون من 4فروردین با وزن 3:100ساعت 8:30ب.ظ بدنیا اومد.
برو از داروخانه بخر ولی حتما باید ادامه بدی تا اثرشو ببینی عزیزم دو ماه خوردی بعد قطعش نکن که بگی برام اثر نکرده نمیخورمش باید حداقل 6 ماه بخوری اگه مشکلت زیاد حاد نیست حتما تو 3 یا 4 ماه نتیجه اش میبینی .من دوماه قرص اگنوگل خوردم هورمونام نرمال شده . اونا گیاهی هستن و ضرری به بدن نداره. قطره اش یکمی تلخه از روز اول پری شروع کن ادامه بده چه با پری چه بی پری..................قرصاش هم همینطور .بدن ها هم متفاوت شاید برای بعضیها زود نتیجه بخش باشه شاید برای بعضیها طول بکشه.............................
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2706