2752
2734
عنوان

دوستای گلم راهنماییم کنید

617 بازدید | 14 پست
سلام دوستای گلم میشه راهنماییم کنید خیلی ناراحت هستم من این ماه اولین ماهی بود که دیگه خیلی ببخشید جلوگیری نکردیم و دوست داشتم باردار شم اما متاسفانه امروز پری شدم آخه آزمایش دادم دکترم گفت مشکلی نداری میتونی باردارشوی اما نشود به نظر شما تا چند ماه باردار نشدن طبیعی خیلی میترسم نکنه مشکلی دارم در ضمن ممنون میشم اگه دکتر زنان (مرد) سراغ دارید شمارش بدید چون چند بار پیش دکتر زنان خانم رفتم خوشم نیومد که اگه با دعای خیر شما باردار شدم تحت نظر ایشون باشم
عزیزم هنوز خیلی زوده برای قضاوت.تازه ماهه اول بوده

یه خورده صبر کن ایشا...نی نی میادش
فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دینا جون تا یه سال طبیعیه

ضمنا این همه دکتر زنان خانم خوب چرا مرد آخه؟وااااااااااااااا

مثلا شیرین قاضی زاده.افسانه قاسمی.ترانه مغازه.بیتک طرازی
عزیزم من مثل شما بودم چند ماهی تلاش میکردم و باردار نشدم و هر ماه هم استرس داشتم که نکنه مشکلی دارم

خلاصه بعد از شش ماه دل زدم به دریا و رفتم دکتر و کلییییییی ازمایشات قبل بارداری انجام دادم و خدا رو شکر هم مشکلی نداشتم و همه چیزم عالی بود و خیالم راحت شد

اگر به عقب بر میگشتم حتمااااااا همون قبل باداری این کارا میکردم تا اینقدر به خودمم استرس وارد نکنم

من جای شما باشم قبلش چکابم رو کامل میکردم و با خیال راحت اقدام میکردم :))
بوی بهشت میدهد دست دعای مادرم( خدا جووونم ما فقط تو رو داریم مراقبمون باش)
2706