2733
2739

سلام خانوما خوبین؟

جواب آزمایش اسپرم شوهرمو تکرار کردم یکم بهتر شده نسبت به قبل خدا رو شکر

بردم دکترم نشونش دادم و خودمم معاینه شدم.دکترم گفت خودت هیچ مشکلی نداری ولی شوهرت ضعیفه.اسپرم متحرکش ۲۰ درصده

با شستشو شده ۹۰ درصد.بهم گفت آی یو آی توصیه میکنم برات.گفت باردار میشی خیلی زود ولی چون اسپرمش ضعیفه معلوم نیس رشد کنه یا نه..واسه خودمم لتروزول و کلومیفن تجویز کرد ولی از اونجایی که شنیدم باعث کیست میشه ترجیح میدم نخورم.خودمم یه بارداری ناخواسته  اسفند ماه داشتم که فروردین ماه سقط شد به علت تشکیل نشدن قلب..

حالا سوالم اینه کیا با این وضعیت باردار شدن و بچه سالم به دنیا اومده؟؟؟

دکتر واسه شوهرم قرص ویتامین ای و روی ۳ ماهه تجویز کرده بود که ۴ ماه بیشتر خورده.یکم بهتر شده.

سوال دیگم اینه: آی یو آی هزینش چقدره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرتون اقدام کنم یا ریسک نکنم ؟؟ امروز ۱۳ ام پریودمه مثلا قرار بود این ماه اقدام کنم

بنظرم اقدامهاتو بکن توکل بخدا یکی از بچه های اینجا میگفت اسپرمهای همسرم داغون بود الان بچه دوم بارداره هفته های آخر بارداری ش رو داره میگذرونه همه چیز دست خداست تو شوهرت رو تقویت کن برنامه هاتم داشته باش 

صبح میشه این شب، باز میشه این در 

قرض لتروزول و کلومفین حتما بخور کیست نمیشه  هرچی دکترگفت مصرف کن منم مصرف کردم...اره باردارمیشی بعضیا حتی بااسپرم صفرهم باردارشدن اگ خدابخاد همه چی امکان داره..هزینه ای یو ای هم ۷۰۰تا۱تومن

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2740