2733
2739
عنوان

نظرتون راجع به اسم "سام" چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8943 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر بزار مسیحا

تموم شد و‌رررفت

خخخخخ 

من بخاطر این اسمم که شده هوسم کرد حامله شم🙄🙄🙄

خیلی پررواممم بچم هنو‌دوماهشه😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

مسیحا نه خیلی کوتاه و نه بلنده

واقعا اسم ایده آلی هست، هیچ وقت بچه ای که اسمش مسیحا باشه، ناراحت نمیشه از اسمش

از امروز اگه ببینم کسی پشت سر این دختر دری وری بگه و از این حرفای خاله زنکی بزنه ... دهنشو کاه گل می‌گیرُم .
2742
واسه اولی که نشد بزاریم ایشالا دومی دخترم پیشنهاد بده که به طاها یا مسیحا بیاد😍

اسم این کاربر رو دیدم یادم افتاد شمسا بهش میاد نورا هم خوبه 

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
خدا کنه نینی منم خوشگل باشه😃😃

بزا دیگه😁😁

هروقت تورودیدم تیکر داشتی هنوز😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2740

عزیزم سام خیلی شیکه منم سر پسر اولین قصدم همین اسم بود اما معنیشو دیدم پشیمون شدم.الان دقیق یادم نمیاد ولی تو ذهنمه ریشش از مرگ و می و این جیزا میاد

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
اسم این کاربر رو دیدم یادم افتاد شمسا بهش میاد نورا هم خوبه 

اره نورا رو‌ خودم قبلا پسندیدم قبل مسیحا

طاها مسیحا نورا

یه دوقلوووی دختر وپسررررر😍😍😍😍😍

بزا دیگه😁😁 هروقت تورودیدم تیکر داشتی هنوز😂😂😂

راست میگی منم الان به همین فکر میکردم😂 ماهم خسته شدیم والا انگار ماحامله ایم😆

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
اره نورا رو‌ خودم قبلا پسندیدم قبل مسیحا طاها مسیحا نورا یه دوقلوووی دختر وپسررررر😍😍😍😍😍

انشالا عزیزم😍

راست میگی منم الان به همین فکر میکردم😂 ماهم خسته شدیم والا انگار ماحامله ایم😆

فشارش رو‌مائههه😂😂😂

2706