2733
2739

این تبلیغ رو مخ پایین صفحه که متعلق به وبسایت 5040 هستش و تمامی تبلیغات این شرکت کاملا غیرقانونی است و ما تمامی اعضای ناراضی از این تبلیغ این خواهان برداشته شدن این تبلیغ آزار دهنده میباشند

حرف دلتو زدی دلشو زدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثل همون کرم حلزون چندسال پیش چه تبلیغی میکرد...صداسیماراحت گفت بایدهزینه ها ازیجایی دربیاد😐😐😐😐وگرنه مجوزش کجابود......

حالاهزینه های نی نی سایتم بایدتامین بشه دیگه😥

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2740
والا کل پایین و بالای صفحه شده تبلیغ ,وسط هر پست هم یکی بذارن خیال خودشون و مارو راحت کنن دیگه 😕😕

گذاشتن دیگه دیجی کالا

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
این مدرک که درباره تبلیغات تو آکا ایرانه.به نی نی سایت چه؟

عزیزم مدیر کل گفته که پنجاه چهل هیچ مجوزی برای تبلیغات در هیج کجا نداره فقط مربوط به آکا نیست

حرف دلتو زدی دلشو زدی
این مدرک که درباره تبلیغات تو آکا ایرانه.به نی نی سایت چه؟

چه فرقي داره براي كدوم سايته؟

مهم غير قانوني بودن ٥٠٤٠ هست و تبليغش تو هيچ سايتي درست نيست چه آكاايران چه ني ني سايت

اندكي تفكر  

کلن 5040 ی شرکت پر از چیزای تقلبی و مزخرف.

مث همون داروی سفید کننده مو

کشف داروی ضد سفیدی مو توسط دانشمدان ایرانی که مامان زود باور من خرید ب هیچ دردی نمیخورد  خخخخخخخخخخخخخخخخ😂😂😂

گذاشتن دیگه دیجی کالا

همش صفحه گوشیم یه ذره س ,دو سومشم که تبلیغاته,دیگه به مدد خدا پست مینویسم وگرنه چیزی که نمی‌بینم 

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

5040فوق العاده مزخرف

بی کیفیت ترین جنس ها

فقط خانوم دماغ عملیه باصدای تودماغی تبلیع بیخودمیکنه معمولاچیزبیخودراتبلیغ میکنن چیزخوب مشتری خودش راداره...

به درخواست خودم میخوام قطع دسترسی بشم😍😍خداحافظ مجازی
2706