2703
2553
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص لتروزول باردار شده باشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 303736 بازدید | 284 پست
اگه شش ماهه اقدام کردی و جواب نگرفتی و همسرت مشکلی نداره و خودت هم مشکل دیگه ای نداری
و مشکلت فولیکوله به نظر من استفاده کن...همون ماه هم سونو بده...اگه خدای نکرده کیست ایجاد شد مصرفش رو قطع میکنی و ماه بعدش نمیخوری...البته ایشالله که دفعه اول باردار بشی
در ضن کیستهایی که با این قرصها ایجاد میشه کیست فولیکولار بهش میگن...یعنی همون تخمک بزرگ شده و ازاد نشده
که معمولا با دوره پریود بعدی کوچیک میشن و کیشتهای نگران کننده ای نیستن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهرناز جون تو همین سایت یه سرچ بکنی خیلیها با این قرصها و آمپولها باردار شدن
منتها فکر کنم دوره استفاده و نحوه مصرف باید خیلی مهم باشه
البته لتروزول کم عارضه تره (برای من عوارضی نداشت)....شما این قرص رو امتحان کردی؟
رهی و نینی جون یه سوال ؟ آمپول رو حتما باید داخل یخچال نگهداری کنیم برای من دیشب تا صبح خارج از یخچال مونده یعنی فاسد شده؟؟؟
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2456
الهام جون شما همراه قرص آمپول هم زدی؟؟؟؟ من شنیدم آمپول احتمالش رو بالا میبره
ولی بالاخره کسی مثل من که بچه میخواست و همینجوری هم فولیکول بالغ نداشتم....اگه دست رو دست میگذاشتم شاید چندین سال طول میکشید که باردار بشم...ولی با این قرص وسط سیکل چند تا فولیکول بالغ داشتم

این رو هم بگم که دکتر من تا فهمید باردارم سونو کرد که مطمئن بشه داخل رحم هست...
فدات شم عزیزم.من دیروز پاک شدم.نمیدونم از کی باید اقدام کنیم.البته میخوام برم سونو .نشون میده دیگه فولیکول و نه؟ چند پری برم نشون میده؟من اخرین بار پارسال رفتم که فولیکولم 22 بود و دکتر گف خیلی خوبه.الانو نمیدونم
2714
اره رهی درست میگی ماله منم دکتر بیمارستان گف کیسته که جذب شده ولی دکتر خودم گف تخمکه که خیلی بزرگ شده وبا درد ازاد شده.البته من دقیقا همون موقع به خاطر درد زیاد ن ز د ی ک ی نداشتیم و به همین دلیل اثری نداشته.
من یه بار اولهای سیکل سونو رفتم که ببین کیست و چیزی نباشه و یه بار وسطهای سیکل که ببینم فولیکول بالغ شده یا نه
با استفاده از کیت تخمک گذاری هم چک کردم که فولیکول آزاد شده یا نه
اگه باردار نمیشدم حتما سونو میکردم تا طمئن بشم کیست ندارم و دوره بعدی قرص رو میخوردم
ممنونم رهی جون که جوابمو دادی راجع به عوارض کلومفین هم از دکترم حتما میپرسم
الهام جون توی داروهای گیاهی به نظرت عرق رازیانه خوبه؟؟ دیگه چه چیزیو میشناسی؟
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
2706