2752
2734
عنوان

آزمایش آمنیوسنتز! بر من چه گذشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 111109 بازدید | 121 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به هرحال اگه آزمایش + بشه باید آمنیو شد که من اصل مشکلم تو همین مرحله بود و اینکه در مرحله CVS یکی از تریزومی های من بعد کشت + شده بود که تو پست های اول نوشتم فقط اینکه اگه یه روزی که بعید میدونم اون روز برسه بخوام دوباره بچه دار شم به هیچ عنوان هیچ آزمایشی رو انجام نمیدم و یک راست میرم سراغ آمنیوسنتز. چند تا از دوستام که شوهراشون پزشک بودن همین کار رو انجام دادن (بدون غربالگری و بدون CVS ).
دخترم سه خرداد اومد تو بغلم. خدایا ممنون که فرشته ها رو زمینی می کنی.
2731
نمیدونم دکترت کی بوده ولی نسل امید که کارش حرف نداره من واسه هر دو بارداریم اونجا رفتم خیلی کارشون دقیقه. ولی دکتر اولم مزخرف بود هم دقتش پایین بود هم بی ادب و عصبی بود و هم مدام منو سونوهای خیلی گرون میفرستاد و میگفت جنین رشد نکرده درصورتیکه هر بار سونوگرافیست میگفت که جنین وزن و وضعیتش عالیه....خدا ازشون نگذره که به عمد یا سهو چنین خرجتراشی هایی میکنن و اینجوری آدم رو با تشخیص اشتباه یا دروغ عذاب میدن.
من از یاد آوری اون لحظات متنفرم منم وقتی این آزمایشو میدادم زمان سقط گذشته بود نمونه ها حاوی خون بودن وپنجاه پنجاه بود جواب گرفتن از آزمایش دکترم گفت من سقط نمیکنم اگه مشکلی هم باشه تا جواب برسه من مردمو زنده شدم خذا ازش نگذره من که نمیگذرم بخاطر اونهمه عذاب خدایا شکزت الان پسرم یک سالشه سالمه و هیچ مشکلی نداره
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=695937