2733
2739
عنوان

سوالات مادرانه

279 بازدید | 8 پست

اول: پسر دو ماهه من جدیدا دو سه روزی یکبار پی پی میکنه. چاره ش چیه؟

دوم: شیرخشک کمکی میدادم بهش الان شیر مادر رو هر موقع دلش بخواد و بیشتر توی خواب میخوره! چطور دوباره عادتش بدم؟ ضمنا روش گرسنه نگهداشتن هم نمیتونم انجام بدم چون نمیخوام از شدت گریه سیاه و کبود بشه!

اصلا مادرای عزیز بخصوص مادران نوزادان دو سه ماهه بیاین از تجربیات و مسایلتون بگین

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!

عزیزم ..من پسرم یک سالشه ...پی پی کردن زیادش فک کنم واسه شیر خودت باشه که احتمالا چربه و بچه زیاد میخوره .اصلا اشکالی نداره

سوال دومت رو درست نفهمیدم  الان شیر خشک بیشتر میخوره یا شیر خودتو ..اگه شیرت براش کافیه و سیر میشه .کمکی برا چی بهش میدی ..البته اگه وزن گیریش خوب باشه

من یه پسر شیطونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زودی هر موقع دلشم بخواد دیگه نمیخوره این مصیبتو کشیدم که میگم

یعنی چاره ای نداره؟؟؟

آخه جالب اینجاست شیری که از نظر من زیاده چون هم طولانی میمکه و هم صدای قورت دادنش و میشنوم، سیرش نمیکنه. نیمساعت بعد با گریه شیر خشک میخواد

2742
عزیزم ..من پسرم یک سالشه ...پی پی کردن زیادش فک کنم واسه شیر خودت باشه که احتمالا چربه و بچه زیاد می ...

شبها که خوابم بهش شیرخشک میدم یا زمانی که پیش مامانمه و خونه نیستم! شیرخشکش هم مثل همیشه ست. فرقی نکرده

یعنی چاره ای نداره؟؟؟ آخه جالب اینجاست شیری که از نظر من زیاده چون هم طولانی میمکه و هم صدای قورت د ...

..خخخ ای جانم ..شیکمو .حتما تا دو مهه دیگه حسابی تپل موپل میشه ..

من یه پسر شیطونم

کلوچه جان تبریک میگم.خانمی😍...بسلامتی....من خبرنداشتم.....

درموردپی پی کردنش که خیلی طبیعیه دخترمن روزی۸_۹بارپی پی میکردتازه شیرم نمیخورد😆.....باورکن شیرنمیخوردفقط پی پی میکرد...همه متعجب بودن حتی دکتر ولی میگفت معده ش خیلی سالمه که اینطوره

پس اون موردچیزخاصی نیس

درموردشیرخوردن ونخوردن بچتم بایدبگم انقدرغیرقابل پیش بینی وغیرقابل انعطافند که من به شخصه هیچ تصمیمی برابچه خودم نتونستم بگیرم دیگه چه برسه بقیه بچه ها😐......امیدوارم بقیه کمکت کنن وبچتم همراهی کنه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
کلوچه جان تبریک میگم.خانمی😍...بسلامتی....من خبرنداشتم..... درموردپی پی کردنش که خیلی طبیعیه دخترمن ...

مرسی گلم😍

پسرم یکم شهریور بدنیا اومد😄

راستش اوایل روزی چند بار دفع میکرد الان چند روزی یه بار!😥

دختر شما هم شیرخشک میخورد شمیم جون؟

2740