2733
2734

سلام دوستان من هفته 22 بارداریم و دو روزه اسهال گرفتم خیلی نگرانم خاکشیر چطوری بخورم که خوب بشم ؟البته دو شب پیش یه ساندویچ لبنانی مرغ از بیرون خوردم که گوجه زیاد داشت ممکنه از اون مسموم شده باشم؟؟

دخترکوچولوم آنیتا،دنیامه😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من هفته 22 بارداریم و دو روزه اسهال گرفتم خیلی نگرانم خاکشیر چطوری بخورم که خوب بشم ؟الب ...

حتما برو دکتر برات ازمایش مدفوع بنویس. اگه باکتریائی نشده باشی اشکالی نداره. اما اگه عامل اسهال میکروب باشه، سریعا باید انتی بیوتیک بخوری.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2728

من هفته ۲۰ بارداریم‌. از دیشب اسهالم. فکرکنم یه چیز ناجور خوردم. از شب تا صبح خاکشیر، آبلیمو، عسل، چای خشک و سیب رو امتحان کردم و آب هم خوردم. صبح یه کم بهتر شدم ولی نه کامل. 

صبح، چای زنجبیل و نبات، سیب رنده شده که یه کم تیره هم شده باشه، و کته شوید با ماست و نعنای فراوان بالاخره تونست این قضیه رو حل کنه. 

صرفا برای اینکه کمکی کرده باشم عضو شدم. 

با آرزوی سلامتی برای همه

2738
سلام دوستان منم هفته پنجم بارداریم اسهال هم میشم ولی دائم نیست هی خوب میشه هی میگیره  خطرناک ن ...

شما خطری نداشت واستون؟

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
منم الان مشكل تو رو دارم تهوع و اسهال تا دو سه روز پيش يبوست داشتما

شما مشکلی نداشتید؟

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
نیوشا بهش بگو خیلی خیلی اب و مایعات بخوره در روز 8 تا 10 لیوان که اب کیسه ابش کم نشه........... خاکش ...

یعنی آلوچه ولواشک واین طور چیزا اسهال میاره؟؟

ببخشیداآخه منم توهفته نهم بارداریمم ازدیروز اسهال گرفتم😥

2706