2733
2734

سلام دوستان، 

من هفتهء نهم هستم. هفتهء هفت ك بودم زيردلم طرف راست درد داشت (حالت گرفتگي و تير كشيدن)، حالا الان حدود ٢-٣ روزِ طرف چپم همون دردا رو داره. قشنگ زير دل سمت چپ. يعني جنين ٩ هفته توانايي جابجا شدن داره؟ يا نه انقباضات هست و ربطي نداره؟ كسي بوده چنين حالتي رو داشته؟ 

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای انقباض که فعلا خیلی زوده و اصلا بهش فکر نکن.اگه لکه بینی یا مشکل خاص دیگه ای نداری مثل ترشحات بودار و پنیری و خارش نگران نباش.اگه بارداری اولته مربوط به کشیدگی لیگمان های رحمته

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2728

ممنونم باران جان🙏 ولي اخه براي من يكطرفه، از اين بابت ي خرده نگرانم.. 

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...

ممنونم گل مهر جان🙏

نگران نباش

طبیعیه

منم داشتم و الان هم دارم گاهی

یه اپلیکشن بارداری هستش حتما دانلودش کن

هفته به هفته بهت می گه که جنین در چه حاله و خودت ممکنه چه حالاتی را تجربه کنی

این طوری نگرانی هات کمتر میشه

حس بهتری هم داری

انسانم آرزوست..

مرسي نازگل جان، بله بارداري اولمه، ولي ميگم نكنه جنين جابجا شده؟! نمي دونم كلاً خيلي شايد فكراي خنده دار ب سرم مي زنه😁

2738

مرسي مامي گل. چ اپليكيشني هست؟