2752
2734
عنوان

عکس بازی جدیدد😎😎😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 2941 بازدید | 232 پست
عکس قرمزه؟؟ من فقط ی چیزای قرمز می بینم.مثل گل یا فلفل قرمز😄😄😄

منمممم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببینین این بعکسا یجورایی کنترل مغز هستن 

نوک بینیتون رو بذارین وسط تصویر 

بعد کم کم دور کنین 

خیلی آهسته 

بعد اولش یکم عکس تار میشه 

بعد ماه و ستاره رو میبینین

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍

گوجه نیس؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

واااای دیدم دیدم چه خوشمملللللل😍😍😍😍😍

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

ماه و ستاره است ، چشماتون رو لوچ کنین میبینین ، روش علمیش هم اینه تصویر رو بیارین نزدیک نزدیک چشماتون در حالی که بهش زل زدین آروم دورش کنین 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘