2737
2739
عنوان

چرا نمیتوتم درس حسابی تصمیم بگیرم؟

498 بازدید | 44 پست

سلام.صبحتون بخیر.صبح نزدیک به ظهرتون البته..خوبین..قبلا گفتم که در پروسه ی جدایی هستم و یه پسر سه ساله دارم..احساس میکنم زندگی با اون آدم غیر ممکنه چون هیچکدوم از نیازهای عاطفی من رو حداقل به عنوان یه انسان ارضا نمیکنه و دوس داره از من غلام حلقه به گوش بسازه..از طرفی وقتی به آینده و مثلا چهار سال جلوترم نگاه میکنم و میگم پسرم رو تو هفت سالگی باید بدم به پدرش و اصلا ممکنه موقعیت ازدواج توب پیش نیاد، اینا ناامیدم میکنه.آدم مثبتی هستما ولی خب نمیدونم چیکار کنم. از هر دوحالت انگار ناراضی تشریف دارم

چیکار کنم؟ چجوری تصمیم بگیرم؟ با این تردید مگه میشه اقدام کرد..

اگه مشکلاتت زیاد نیست سعی کن حلش کنی

چون بنظرم من کسی ک تو ازدواج اول موفق نباشه!

از کجا معلوم ک تو دومی باشه!

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

عزیزم درسته آینده نگری خوبه ولی نظر شخصی من واسه زندگی اینه ک توی حال زندگی کن شاید تا چندسال دیگ ک شما فکرتو درگیرش کردی اصلا ی اتفاقات دیگ بیفته حداقل الان ک میتونی خودتو نجات بدی و راحت زندگی کنی 

خدای مهربان                                 امروز دوباره از خواب بیدار شدم..نفس میکشم... عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستن❤از تو ممنونم                                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا مطمین نشدی  کاری  نکن...

خواهر من جدا شده...هم کار داره  هم پول  هم خونه هم ماشین ...مستقل اجتماعی  موفق  امااااا 

میگه  برگردم  عقب طلاق نمیگرفتم  و بیشتر چشم پوشی  میکردم....همسرش  الانم  ک الان  دنبال برگردوندنشه  اما دیگه  برنمیگرده  ب اون زندگی  میگه  از اول نباید خراب میشد  گ شد..برگشتنم  اشتباهه..

به زندگیم خوش اومدی....
2731

برو باهاش مشاوره باهم درسش کنید

پسرت نابود میشه

مثل من که شدم!

من بچه طلاقم

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
تا مطمین نشدی  کاری  نکن... خواهر من جدا شده...هم کار داره  هم پول  خم خونه هم ...

بنظرم خواهرتم میتونه برگرده از اول شروع کنن

حیفه!

من میگم بخت فقط بخت اول

2738

بشین باهاش حرف بزن 

برین مساوره

پیش کسی که خوب باشه

ن کسایی ک فقط ب فکر پول گرفتنن

بنظرم خواهرتم میتونه برگرده از اول شروع کنن حیفه! من میگم بخت فقط بخت اول

همه  بهش میکیم...شش  ساله  همسر سابقش  روز مادر با سبد گل خونه ماس...عیادت مادرم میاد  تو مراسمای  ما شرکت میکنه...ما ازش بدی ندیدیم  اما خواهرم مخالفه..میگه  جوونی تک تباه شد برنمیگردم😔

به زندگیم خوش اومدی....

آخه نمیتونم تحملش کنم..موضوع اینجاست.. یک رفتار درست و شایسته و دلنشین نداره که بگم باشه به خاطر این رفتار خوبش ازاون اشتباهش چشم پوشی میکنم..هیچی نداره به خدا

همه  بهش میکیم...شش  ساله  همسر سابقش  روز مادر بت سبد گل خونه ماس...عیادت مادرم ...

جونیش رفته درسته!!

ولی پیریش مونده ک

ادما تو پیری نیاز ب همدم بیشتر دارن تا جونی بهش بگو الان به دردت میخوره

فردا ی زنی میگیره میره بعد دوباره پشیمون میشی

آخه نمیتونم تحملش کنم..موضوع اینجاست.. یک رفتار درست و شایسته و دلنشین نداره که بگم باشه به خاطر این ...

خواهر منم  با همسرش  اخلاقی  مشکل داشت  نه خیانت  وسط بود نه  پول  نه خانواده...

فقط و فقط اخلاق و رفتار  با هم مشکل داشتن

به زندگیم خوش اومدی....
جونیش رفته درسته!! ولی پیریش مونده ک ادما تو پیری نیاز ب همدم بیشتر دارن تا جونی بهش بگو الان به د ...

چی  بگم والا مرداد  ماهی ها همه لجباز و یکدنده ان

به زندگیم خوش اومدی....
2706