2703
2553
عنوان

مصرف قرص امگا 3 در ماه 7 بارداری

129239 بازدید | 26 پست
سلام به مامانا.
امروز من برای کنترل بچه ام پیش یک ماما رفتم. ماما برام قرص امگا 3 تجویز کرد.البته چون دکترم چند روز نیست برای کنترل رفتم پیش ماما. حالا میخوام بدونم خوردن قرص امگا 3 خوبه ؟ کسی تجربه داره؟ دارخونه یه قرص به نام fs omega 3 داده که زرد رنگه و میگه آمریکایی و بدون جیوه هست. طبق سرچ هایی که کردم بعضی ها میگن خوردن این قرص بده و بعضی ها میگن خوبه؟ لطفا من رو از دو دلی دربیاورید. در ضمن من تو این هفت ماه ماهی نخوردم.
سلام منم میخوردم چون تو دوران بارداری وزن اضافه نمیکردم اما دکترم گفته بود فقط تا هفت ماهگی بخورم نه بیشتر .......تعجب میکنم چرا برای شما تازه تجویز کرده....الان دیر نیست؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من الان 37 هفتمه و27 آذر هم زایمانمه هنوزم دارم میخورم البته 1 روز در میان بعد این که به این خاله زنک بازیا هم کاری نداشم قبول داشته باشته باش حتما دکترت صلاح دیده که داده اگه قبولش داری پس تجویزش
2714
من یه بار تو اخبار علمی فرهنگی چند وقت پیش شنیدم که گفت دانشمندا به این نتیجه رسیدن که خوردن امگا در بارداری هیچ تاثیری روی نوزاد نداره.
‎چقدر دوست داشتنی هستند، آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند
سلام من هفته 33 هستم از اولش دکترم بهم یه مکمل دارویی داد بنام "پریناتال" که هم مربوط به بارداری و هم زنان شیرده اهست.. این چیزهایی که میخوریم عزیز دلم برای خودمونه.. نه جنین...
جنین مثل یک انگل تمام مواد مورد نیازش رو از بدن مادر میگیره... و چون منبع مادر رو به اتمام میره دکترا این مکمل ها رو میدن البته چیزی مثل قرص اسید فولیک مستقماً روی اعصاب بچه تأثیر داره...
درباره ی prinatal هم از دکترت بپرس البته 90 تاش 16000 تا 18000 تومان است ولی تأثیرش رو من خودم دیدم. از کلسیم هم غافل نشو که بعد از زایمانت تازه میفهمی چه خبره!!! شیر و ماست و ... انقدری تأثیر ندارند وحتما باید با مکمل همراه باشند من دارم calsicare میخورم
انشالله هردوتون سالم باشین
2706