2733
2734
عنوان

اسمهای دختر پیشنهاد میدین لطفا

470 بازدید | 43 پست

اسم دختر بزرگم ستایش هست

اسم این یکی نی نی رو چی بزارم که به ستایش بخور 

به غیر از نیایش و پرستش اینا رو دوست ندارم

خودم ساتین و سلین دوست دارم 

دوستان پیشنهادی داشتین بگین خیلی خوشحال میشم

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
عزیزم ولی ساتین اسم یه نوع پارچه ست. جالب نیست به نظرم

ساتین اسم پارچه هست 

فکر کنم ساتَن باشه اونی که شما میگی

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

ستا . ستاره .سیتا 

اسم خودم ستاره هست

نیایش که خیلی قشنگه هم از معنی و هم اهنگ به ستایش میخوره

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
2706