2733
2739
عنوان

برا پارا المپیکی ها خیلی دعا کنید

337 بازدید | 9 پست
بچه ها این معلولا خیلی زحمت میکشن و از جونشون مایه میذارن تا به پارا المپیک برن و مدال کسب کنن.
شما ها یا باردارین یا بچه شیر میدین یا در انتظار فرزندین یا ... خلاصه مستجاب الدعوه این.
تو رو خدا براشون دعا کنید.
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
2731
میگم به اینا هم همون جوایزی که به المپیکیا دادن رو میدن؟؟؟؟
همیشه حق اینا خورده شده.با اینکه اگه یه نگاه به گذشته کنیم افتخارات پارالمپیکیا خیلی بیشتر از سالم ها بوده.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
ایشالا که موفق باشن هم معلولایی که سطح خودشونو این قدر آورده بودن بالا که اومده بودن تشویق بیش از حد میخواد و هم پارا المپیکی های همه جای دنیا به اندازه المپیکی ها ارزش دارن که خیلی کشورا اینو فهمیدن و هم پکن و هم لندن مراسمش هم در حد المپیک بود کاش ما هم قدرشونو بدونیم ایشالا موفق باشن.
غیر ممکن است به آرزویت نرساند.....خدایی که برای خنداندن یک گل آسمانی را میگریاند
2738
امسال قراره جایزه هاشون یکی باشه.
قویترین مرد جهان هم مال ماست ولی بیچاره رو کی میشناسه!
انشاالله که بیشتر قدرشون رو بدونیم.
یه جانباز هم طلا گرفت.