2737
2739
عنوان

هم کلاسیم فوت کرده داغونم...

996 بازدید | 37 پست

از بچگی باهم دوست بودیم،من ازش دوسال بزرگتر بودم،حتی دانشگاه یه شهر دیگه قبول شد نرفت گفت نمیتونم بدون تو بمونم اومد دانشگاهی که من بودم بدون کنکور حقوق خوند

روزامون اصولا باهم بود تا اون روز شوم پنج روز پیش بهم زنگ زد گفت بعده کلاس بریم بیرون منم گفتم باشه تا اینکه نگو کلاسش تشکیل نشده و دوستش بهش پیشنهاد داده تا کلاس من تموم بشه برن بگردن،و دوستش ماشین رو میرونده که با سرعت 130تو یه جای خطرناک از یه ماشین سبقت میگیرن و...

جفتشون فوت شدن واقعا سخته،دلم خونه مامانش برادراش نامزدش واقعا داغونن

از شهریور ماه هرچی نحسی هست میاد منو پیدا میکنه واقعا حس میکنم قلبم داره میترکه

انقدر گریه کردم دیگه اشک نمیاد از چشمام فقط صداش تو گوشمه صدای خنده هاش شیطنات هاش

برای شادی روحشون بی زحمت صلوات بفرستید

Bazen canin çikar,sesin çikmaz
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

بعده کلاسم کلی بهش زنگ زدم فکر کردم با نامزدشه اومدم خونه یکی از همکلاسیاش تو اینیستا یه پست گذاشت صفحه مشکی ساناز رو تگ کرد نفهمیدم موضوع چیه دوباره گوشیو برداشتم کلی بهش زنگ زدم اوایل بوق میزد بعدش دیگه خاموش بود تا شب که زنگ زدم خونشون و زنداییش بهم خبر رو داد

باور نمیکردم سریع رفتم خونشون مامانش تا منو دید جیغ زد ساناز پاشو خواهرت اومده هیچی نفهمیدم بیهوش شده بودم هنوزم باور نمیکنم...

Bazen canin çikar,sesin çikmaz
2706