2752
2734
عنوان

چقدر ادم باید وقیح باشه(خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 108 پست

امشب شوهرمو میبرم بیرون، کلی پول خرجم کنه😡😐😡😐😡😐

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😅😅😅😅😅😅😅

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑
والا من شنیدم باید اجازه زن اول باشه ولی بعضیا ب ا اینکه زن اول متوجه نشه یا اینکه اگه فهمید مدرکی ب ...

واقعا؟ من فک میکردم هر چند تا بخواد میتونه زن بگیره بدون اجازه زنش. چ قانون خوبی گذاشتن.

عشق ینی❤دخترم و باباش❤

تقصیره خوده زنه هم بود نشسته مثه منگولا تا مردش هی پیشرفت کنه و خودشو بکشه بالا، هیچوقت نباید گذاشت مردا جلو بزنن از زنشون تو ظاهر و پیشرفت اجتماعی چون جنبه شو ندارن واقعا

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

منم کم خرج میکنم شوهر منم اونجور نشه یه وخ😨😨😨😨😨😨

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑
واقعا؟ من فک میکردم هر چند تا بخواد میتونه زن بگیره بدون اجازه زنش. چ قانون خوبی گذاشتن.

عزیزم تو صیغه هر چندتاش مشکلی نیست..عقد دائم مشکل داره که اونم با رشوه تو ایران حله

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

من برم ولخرجی😨😨😨😨😨😨😨😥

ببین مرد ه به چه دردی بمیره.... بیچاره زنش دخترشهرستان صاف وساده. من جای دختره بودم شکایت میکردم پدرشو درمیاوردم.. حقمو ازاین زندگی میگرفتم حداقل  عمروجوانیش که رفت نبایددست خالی بره

این روزها  میگذرد. اما  من ازآنها  نمیگذرم

ا ره منم  امروز رفته بودم خرید این جریانو که شنیدم کلی خرید کردم کارت شوهرم دستم بود هی براش اس میرفت هی زنگ میزد میگفت چه خبره گفتم هیچی هنوز خریدام تموم نشده آخرش گفتم فلانی زنشم از خونه انداخته بیرون😂😂😂بیچاره هنگ کرده بود میگفت عزیزم تو به من رحم کن الان خودم بهش زنگ میزنم هرچی جلو دهنم بیاد بهش میگم😂😂😂

عاشق همسرم و مادر سه فرشته زمینی حسین 👦👦آمیتیس👧👧آریسا👩👩