2737
2734
عنوان

خیلی دارم غصه می خورم

1667 بازدید | 30 پست
بچه ها اومدم یکم درد و دل کنم .. دارم می ترکم.. خسته شدم از این همه حرف ها و فضولی های دیگران .. منتظرن تا یه مهمونی بشه هی به آدم بگن بچه دار چرا نمی شی ؟؟؟؟؟آخه مگه دست خودمه .خوب خودمم دوست دارم باید چی کار کنم ...
واقعا" ناراحتم .. هر ماه به یه امید می شینی و ولی باز هم پریود ...
بچه ها خدا کی دلش برای ما به رحم می یاد ....
تو به ادب خود ارزش می یابی پس آن را با بردباری زینت بخش.
امیر المومنین(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم غصه نرو دهن مردم و نمیشه بست ماکه داریم همه فکر دومی هستن ببین چه دل خوشی دارن

سعی کن این جور مواقع حرف تو حرف بیاری یا یه حرف دیگه

آتلیه نگاه سوم -دارای 2آتلیه مجزا -آتلیه کودک وبارداری -آتلیه عروس و عکسهای خانوادگی

09121443927-44800969

همش به خودم می گم بی خیال .. ولی حرف مردم و نگاهشون و از همه مهمتر اینکه دکتر می گه مشکلی ندارید راها رو سخت کرده
امیر المومنین(ع)
2738
عسل جان خوب خودت بهشون رو دادی که ازت بپرسن. بهشون بفهمون که به کسی ربطی نداره . دهن مردم رو هیچ وقت نمیشه بست . من 7 ماه بعد از عروسیم باردار شدم . یه بار یکی دو نفر گفتن چرا زود بچه دار شدی ؟ همچین با جفت پا رفتم تو حرفشون که دیگه بعد از اون کسی جرات نکرد بهم چیزی بگه.
من و شو شو اصلا" فکر نمی کردیم اینطوری کارمون گیر بشه وگرنه زودتر اقدام می کردیم الان سن هر دومون داره به سرعت بالا میره
امیر المومنین(ع)
2706