2737
2734
عنوان

خاطرات خنده دار از خاستگاراتون

67764 بازدید | 110 پست

من یه خاستگار داشتم رفتیم بیرون محض اشنایی .از جلو یه مرغ فروشی رد شدیم نگاه کرد به مرغا گفت زن مردمو لخت کردن گذاشتن توویترین.🤔😃🤠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه خاستگارمم پدربزرگش باهاشون اومده بود و گوشاش سنگین بود خیلی کم شنوا بود و منوجه نمیشد باهر تکونش ...

وااااااای😂😂😂😂

یه روزی انقدپولدارمیشم ک وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال,,,محکم بکوبمش به دیوار😇😕
2738
لیاجون تویی؟ همه جاهستیا عشقولی 

اره عزیزم ازترس نمیتونم بخوابم.نی نی سایتم خیلی خلوت شده

یه روزی انقدپولدارمیشم ک وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال,,,محکم بکوبمش به دیوار😇😕

واييي خاستگارم به من گفته بود مهريه بشه ٢٠٠ تا ولي وقتي شب اومدن من تو آشپزخونه به بابام گفتم بگو هزارتا كه به هشتصدتا راضي شن بابامم تا از آشپزخونه اومد بيرون و اونا گفتن دويست تا گفت الان به من دخترم گفته بگو هزارتا يعني آبروم رفت آخه با پسره دوست بودم ميخواستم بندازم گردن بابام مهريه سنگين رو كه يعني من نگفتم ولي تَر شد توش

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

یه خاستگارم داشتم تو پذیرایی اصلامیوه نخورد وقتی رفتیم اتاق صحبت کنیم مادرم پشت سرمون ا ومد  براش یه بشقاب میوه اورد گفت اگر اونجا معذبید اینجا میل کنید و بشقابو داددست من پسره هنوز ننشسته بود صحبتوشروع کرد منم نفهمیدم میخاد وایساده حرف بزنه یا دنبال حامیگرده بشقاب تودستم بود گفتم دوس داری چجوری بخوری وایساده یا نشسته

یه خاستگارم داشتم تو پذیرایی اصلامیوه نخورد وقتی رفتیم اتاق صحبت کنیم مادرم پشت سرمون ا ومد  بر ...

🤤🤤😂😂😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706