2737
2739

تو تایپیکی ک در مورد تابه زدم و آیا میشه تو اون تابه ک توش روغن هست و مال ظهرها ماهی درس کنم بعضی از خانوما واقعا شورشو دراوردن شما میتونستین درست راهنمایی کنید واقعا شاید من تجربشو نداشتم و خواستم از شما راهنمایی بگیرم ولی بعضی از شما خانوما واقعا با راهنماییتون منو شرمنده کردین. واقعا ممنونم ک ک انقد قشنگ جواب دادین و متاسفم واسه خودم ک سوالمو اینجا مطرح کردم

دوست جونام میشه واسه براورده شدن آرزوم ی صلوات بفرستید

شوخی شوخی با مایتابم شوخی   وا چرا؟

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها شوخی نکنید دیگه  ...آفرین

همه جا ک بامزه بازی جذاب نیست

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2740

عيب نداره همش يه سوال بود ديگه 

برا منم پيش اومده ماهيتابه اي كه توش سيب زميني سرخ كردم چيز ديگه هم سرخ كردم مثلا گوجه برا املت و اينا 

بعضي وقتا ادم وقت كم مياره يا حيفش برا روغن مياد ديگه 

ولي تخم مرغ چون بوش بده حتي تو ظرف تخم مرغ هم دوباره تخم مرغ سرخ نكردم يا شستم يا ماهيتابمو عوض كردم

یه نفرم یه تاپیک عصری زده بود نظر خواسته بود اینگاری یه خورده هم کم سن بود و کم تجربه مسخرش میکردن بچه ها خیلی بدم اومد بهشون گفتم بچه گیر اوردین برین با هم سنهای خودتون کل بندازین ببینین چی جواب میگیرین طفلی رو دست انداخته بودن 

منظوری نبوده پشتش دلخور نشو من ندیدم البته ولی  سوال زیاد جدی نباشه فک میکنن استارترم زیاد جدی نیست و از شوخیم خوشش میاد

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی