2733
2734
عنوان

خب بیاین دیگ

270 بازدید | 43 پست

سلوم چخبلا؟😉😉😉

کسی از کیمیا خبر داره ؟ چن وقته نیس

خب دیگ بیاین حرف بزنیم در مورد هرچی ... سرگرم شیم

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

من بلم پس؟

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلوم 😃😃

2742

سلام ببخشید اینجا این سوالو میپرسم آخه یک ساله نیومدم نی تی سایت الان گیج شدم.من دنبال تاپیکایی میگردم که قبلا جز علاقمندیهام بوده ولی نمیتونم پیدا کنم خواهش میکنم کمکم کنید اصلا بااین فضای جدید نی نی سایت آشنا نیستم

بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
سلام ببخشید اینجا این سوالو میپرسم آخه یک ساله نیومدم نی تی سایت الان گیج شدم.من دنبال تاپیکایی میگر ...

من خودمم یاد ندارم بخدا اینو... الا بقیه جوابتو میدن

کوجا بری😀بمون نروووووو دل من فقط ب بووودنت خوووشه منوووو فکککککر رفتنه تو میکشــــــــــــه لحظهام تباااهه بی تووو زندگیم سفیده بی تو نمیتتووننمممممم😀😀😀😀😲😲😲😲😲

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740
امروز سالگرد ازدواجمه🌹

ای جاااان... خوشا به حالت چ روز خوبیه

من برج ده میشه یسال😊

کوجا بری😀بمون نروووووو دل من فقط ب بووودنت خوووشه منوووو فکککککر رفتنه تو میکشــــــــــــه لحظهام ...

بوووخوووداااااا نممممیییییرررررممممم

من غلط بککککنننننممممم برررررم😐😐😐😐

من خودمم یاد ندارم بخدا اینو... الا بقیه جوابتو میدن

ممنونم ای کاش یکی بیاد و بگه راهی هست بازم برم تو اون تاپیکا خیلی واسم مهمه

بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد. مادر.❤️❤️❤️
سلام ببخشید اینجا این سوالو میپرسم آخه یک ساله نیومدم نی تی سایت الان گیج شدم.من دنبال تاپیکایی میگر ...

گلم برو توی تنظیمات نی نی سایتت بعد نوشته تبادل نظر بزن روش نوشته تبادل نظرهای مورد علاقه من بزنی روش میان😊😊

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

وووووی.

بالا صفحه عکس کاربریت هست بزن روش بعدش نی نی سایت من بزن.

خدا دی بسه
2706