2737
2739

امیدت به خدا باشه عزیزم.انشالله که سالم وسرحال میاد بغلت ی جوجه کوچولوی ناز😍

ماروهم دعا کن عزیزم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم یه سوال دارم من هفته۳۱هستم امااصلاشکمم بزرگ نشده هرکی میگم ماه هشت هستم باورنمیکنه ومیگه دروغ میگی فوقش چهارماهه.بخداخیلی غصه میخورم میترسم کوچولودنیابیادبرام نمونه.حتی پهلوهم ندارم که دلم خوش باشه که بچه توپهلوهست.چیکارکنم؟

2740
منم یه سوال دارم من هفته۳۱هستم امااصلاشکمم بزرگ نشده هرکی میگم ماه هشت هستم باورنمیکنه ومیگه دروغ می ...

رفتی دکتر بگو پودر بن.یسه بخور رو وزن گیری خیلی اثر داره

اگه درست یادم باشه لیدی میل می‌خوردم 

قضاوت را بگذار بر دوش خداوند تو بنده ی لب پرتگاهی بیش نیستی
منم یه سوال دارم من هفته۳۱هستم امااصلاشکمم بزرگ نشده هرکی میگم ماه هشت هستم باورنمیکنه ومیگه دروغ می ...

اگرسونو گرافی میری و میگه خوبه نگران مباش اصلا به سایز شکم و اینا مربوط نیست 

زیبایی ناپایدار وفضیلت جاودانه است

منم شكمم خيلي كوچيكه مثل ٥ماه ها ميمونم ولي خب فرق داره يه خانمي تو مطب ديدم كه شكمش مثل من كوچيك بود ولي بچش ٣/٥بود يكي هم مثل من هم شكمش كوچيكه هم بچه .باز با دكترت صحبت كن كه سونو بنويسه برات كه از نگراني در بيايي ايشالا كه چيزي نيست 

رفتی دکتر بگو پودر بن.یسه بخور رو وزن گیری خیلی اثر داره اگه درست یادم باشه لیدی میل می‌خوردم 

ممنونم عزیزم.خودم نمیتونم ایناروتهیه کنم وبه دکترنگم ؟اخه دکترم خیلییییی حساسه وهمش میگه دست نبربسپاربه خدا.ولی اخه خودمم بایدیه تلاش بکنم.دیروزدوستمودیدم گفتم باردارم باورنکردوقتی گفتم ماه هشتم دیگه هنگ کرده بودبیچاره همش میگفت دروغ میگی اخرش گفت پس این بچه نیست این موشه.خیلی ناراحت شدم  

2706