2733
2734
سلام.عسل جان هر4تامغز رو باهم سوزوندی؟یا هربار یکیشو میسوزونی؟چطوری میسوزونی؟رو شعله پخش کن؟ من فندق گذاشتم رو شعله پخش کن بعدازچندساعت فقط سیاه شد و دود نکرد.دودش رو تو چه جور ظرفی جمع میکنی؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان آینده جون من چهار مغزو با هم میسوزونم. یعنی دوده همشو به هم استفاده می کنم. میگیرم رو شعله کم گاز ، بعد که اتیش گرفت ، یک قابلمه یا کاسه فلزی رو مثل کلاه( به صورت برعکس روش میگیرم تا دوده ها توش جمع شه. بازم اگه سوالی داشتی بپرس عزیزم.
2731
مرسی عسل جون.با پنسی چیزی میگیری رو آتیش؟بعد تو همون کاسه استفاده میکنی تا تموم بشه؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام. من تو یه تاپیکی توی یه سایت دیگه این موضوع رو دیدم. همه اظهار نظرهای مختلفی کرده بودند. ولی چند نفر گفته بودند که قطره بلفارول استفاده کرده اند واقعا معجزه کرده بوده. خیلی هم ارزون بود: 2 و پانصد. حالا من هم میخوام بگیرم.
2738
2706