2733
2739

کلا ادم دل نازکی امااا ...ولی الان دیگه گندش دراومده ...کارتون میبینم با پسرم اشک میریزم ...خبر میخونم بغض میکنم ... اهنگ گوش میدم عر میزنم ... ای بابا 😑

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینطوری بودم البته عر نمیزدم شیهه میکشیدم😂😂

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2728
عاره منم اینجوریم..اخلاقمم بد شده..حساس شدم

منم گند اخلاقی شدم ...پسرم عین گربه هی میاد خودشو میماله بهم ...قبلا خوشم میومد ...الان کلافه میشم ...هی غر میزنم ...بعد میشینم گریه میکنم چرا بچمو دعوا کردم ...کلا کرکره رو کشیدم پایین دیگه 😑

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

بستگی داره پیش کی باشم...اگه با شوهرم تنها باشم بله ولی جلو کس دیگه هرگز. دوست ندارم کسی اشکمو ببینه یا دل داریم بده

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

من همييييشه همينجورم

شوهرم شبها بغلم نكنه تا صبح گريه ميكنم☹️

احتمالا مشكل دارم بايد برم دكتر

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2740

من تا ده روز بعد زایمان اینطوری بودم کافی بود یکی بگه بالا چشمت ابرو زور میزدم که اشکم در نیاد ولی نمیشد! 

تنها میموندم الکی گریه میکردم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

من قبل بارداری هم همین بودم.الانم یکی بهم چیزی بگه اشک جمع میشه تو چشمام.نمیزارم بریزه.اما اگه طرف شوهرم باشه اشکام گوله گوله میفتن اونم اعصابش بهم میریزه

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔
2706